Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
Конституція України, ст. 35
Апологетика. Слово происходит от греч. корня со значением «защищать», «давать ответ», «оправдываться », «защищаться по закону ». В новозаветнее время апология (apologia) — формальная юридическая защита (2 Тим 4:16). Апологетика как часть христианской теологии представляет собой систематизированное аргументированное рассуждение, отстаивающее божественное происхождение и непреложность христианской веры. Ап. Петр призывает христиан быть всегда готовыми дать отчет в своем уповании (1 Пет 3:15). В широком понимании апологетика всегда была частью евангельской проповеди.
Христианское мировоззрение утверждает ряд четко определенных положений: космос не вечен и сам себя не объясняет; существует Творец вселенной; Он избрал определенный народ, открыл ему себя, творил среди него чудеса и, наконец, воплотился в человека еврейского происхождения в определенный исторический момент. Все эти утверждения нуждаются в обосновании — а это и есть апологетика. Единственный способ отделить апологетику от веры — отказаться от претензий на истину. На протяжении христианской истории апологетика принимала различные формы. Их можно разделить на субъективную и объективную апологетику.
Апологетика отстаивает ортодоксально-религиозную точку зрения в вопросе о сущности религии, её происхождении, критикует различные атеистические гипотезы происхождения и сущности религии, выдвигает и исследует доказательства истинности бытия Бога, а также основных положений христианской веры.
В рамках основного богословия формулируются фундаментальные основы христианского вероучения, систематически излагаются основания или доказательства, на которых покоится и которыми оправдывается вера христианина в безусловную истину коренных основ христианского учения,критикуется отрицание христианских истин со стороны противо-религиозных и противо-христианских воззрений.
І саме тому, що Японія - країна глибоких національних традицій, зі своєю самобутньою релігією, японці стійко переносять удари стихії, війни, які для інших країн мали би фатальні наслідки.
"...расходимся мы больше в стилях служения и в обрядах " - лукавите Олександре.
Як можна проповідувати Христа, в той же час людей обманювати? Чи ви уже забули свою судову справу ? Скільки ви людей надурили?
Соромно вам має бути Олександре. Натомість ви далі шукаєте "вівці" , щоб їх стригти...
ЛЮДИ , БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ВОВКИ В ОВЕЧІЙ ШКУРІ НЕ СПЛЯТЬ, А ШУКАЮТЬ КОГО Б ПОЖЕРТИ!
привіт люди. я розумію що тема віри і релігії дуже актуална. якщо у когось є питання, які стосуються мого особистого життя я можу відповісти особисто. про себе можу сказати: я служу пастором церкви 12 років. народився і виріс у києві, але моє покликання це канів. тому і служу у цьому місті. я особисто вірю у Боже покликання.
а KANIVPOST2 хочу сказати: свої справи я не забуваю. учора суд виніс ухвалу про залишення справи без розгляду. і іще, деякі з користувачів нету так іноді подають інформацію, що це скоріше схоже на розповсюдження пліток і перекручування фактів.
alex_r68
1. як Ви пов'язуєте землетрус в Японії з її віросповіданням та віросповіданням інших країн? Я зовсім не вловлюю зв'язку?
2. Ви умисно пишете назви міст з маленької букви?
Volodymyr, я поговорила з координатором комітету - чи потрібні, на даному етапі, люди, що розуміються на древніх звичаях та віруваннях. Відповідь - так, потрібні. Бажано, щоб своє бачення цього проекту, бажаючі виклали на папері. І на основі різних думок і пропозицій буде будуватися цей проект.
Volodymyr, ви обіцяли 17 березня:"На жаль, у мене під руками зараз немає Біблії. Але обіцяю: завтра приведу точну цитату з усіма посилками". сьогодні вже 19, а ви так нічого точно і не привели. це сприймати шо ви так усе робите? кажете те у чому не розбираєтесь?
slavikf, я пишу назви міст з маленької букви тому що це легше, ніж писати з великої. для великої букви треба татискати додаткову клавішу. про Японію я поки що нічого коментувати не буду, поки що. але у попри все, мені дуже шкода японців, які потрапилу це лихо, я їм дуже співчуваю.
alex_r68 - "я пишу назви міст з маленької букви тому що це легше, ніж писати з великої" - я пам'ятаю одну молоду особу яка обирала між "казнить" та "помиловать" і вибрала простіший у написанні варіант.
"подивіться на Японію. два удари з океану і країна не може зібрати себе до купи і це не християнська країна і подивітся на інші християнські держави. для країн, які обирають щось інше це шлях у безодню" - я все-таки дуже хотів би почути пояснення на таку радикальну заяву
alex_r68, в одному і тому ж коментарі Ви пишете назви міст Київ та Канів з маленької літери, а слово боже - з великої. Якась вибіркова у Вас повага. Майте повагу міста Канева, та його жителів. І що у Вас за клава така, скільки ньютон до кнопки шіфт докладати треба? Щоб Ви не перетрудились бува.
і іще, народ, ми ж тут не офіційні документи пишемо, щоб витримувати якісь формальності. через рік ви самі будете писати так, як вам буде зручніше. і іще, у вас тут користувачі з такими іменами реєструються, що про повагу годі й говорити
Калина, дякую за надану інформацію. Обов"язково нею скористуюся найближчим часом. Можливо й сьогодні.
Alex_r68. Не зміг відповісти за браком часу - потрапив в часовий цейтнот. Прошу вибачення за недотримання слова в заявлений проміжок часу, але не пізніше, ніж сьогодні, я це виправлю. Слідкуйте за сайтом.
язичництво-це релігія, яка дуже давно пішла у минуле. сьогодні цюрелігію намагаються воскресити усілякими національними ідеями, але з цього нічого не вийде і шкода тих людей які тратять а це своє дорогоцінне і Богом дане, але на жаль коротке життя.
Щодо актуальності теми вцілому мені важко судити. Проте перенести тему в новини Ви можете й самі. Коли редагуєте тему в пункті "Розділ" виберіть "Новини"
Alex_r68, виконую обіцяне. Але перед тим, як процитую біблійний канонічний текст, зроблю деякий, далеко не ліричний відступ на тему української національної ідеї.
З ідеї і розпочну. Лінгвісти вважають, що слово "ідея" походить від грецького "ідеос" - "первообраз". Первообраз як Бог, Божественне начало.
Та ось. В у країнських націоналістів є лозуег; "Бог і Україна". В біблії є, як називають її, надметафора, яку далеко не всі розуміють, але трактують так, як кому заманеться: "І Бог було Слово" (Євангеліє від Іоана !: 1), тобто Дух Святий Божий Слова-Бога-Отця в одному з образів Сина як Божого Слова (Священна Триєдина Трійця).
(продовження)
Підставляємо в лозунг українських націоналістів значення Бога як Слова, маємо: "Слово і Україна"! Якому тотожне "Мова і Україна", " Божественна Ненька-Матір Слова і Україна"!
Чи розуміємо ми, українці, в яку халепу потрапили, у що ми вляпалися?
З одого боку українського Бога Слова (тобто первообразу української національної ідеї) - руська, вибачте на слові, майська (а попросту блудна, та що мається) Мать-Ё-Маё, до якої примкнуло багато українців, що, прагнучи свого рідного єства, не змогли ідентифікувати себе з рідною Ненькою, яку зрадили в 988 році.
З другого боку українського Бога-Слова - "благословенний, - наводжу обіцяну цитату, -господь, Бог Ізраїлів (в інших перекладах - євреїв/жидів), що своїми устами говорив був і ... рукою своєю тепер виконав" (3 Цар. 8: 15), та послідовникам своїм, учням і всім, хто прагне йти за ним, аби прилучити їх до слова юдейського Єгови Христа, наказував (зверніть увагу, це канонічний текст!!!))): "Коли хто приходить до мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі(!!!), - той не може бути учнем моїм (Луки 14: 26). Отакої!!! Не більше і не менше! Аби ті порвали геть з батьківською пуповиною!
В даному разі з Богом-Словом як Первообразом української національної ідеї!
Тепер розумієте, чому українцям так важко ідентифікуватися в своєму рідному єстві праукраїнської Неньки-Матері, дух якої панував у гоРОДі БогоРОДиці " до того, як "Володимер вніде в Київ і оседе Ярополка в Родьні", місті величі і слави руської.
І ніби про Родень Велес книга. українська Біблія: "Се Руса града каміння волає до нас" (дощечка 19).
Потрібні ще якісь докази?
Їх - мільйони! Кожне слово При-Я (Сина Божого як Я Неньки) і Роди - тоді родючої Матері-Сирої Землі.
З роси й води! Я вже про це писав.
У Олега Чорногуза, в свое время главреда "Перца", была юмореска о подобной этимологии.
Типа, откуда произошло название провинции Саскачеван?
Очень просто - скачут два украинца по прериям, и один другому говорит: "Зiскач,Iван!" И назвали эти земли "Зiскачеваном" , а уж местные транформировали в Саскачеван.
В этом направлении есть куда двигаться:
"Украинский язык - один из древнейших языков мира... Есть все основания полагать, что уже в начале нашего летосчисления он был межплеменным языком"
("Украинский язык для начинающих". Киев, 1992).
"Таким образом, у нас есть основания считать, что Овидий писал стихи на древнем украинском языке"
(Э. Гнаткевич "От Геродота до Фотия". Вечерний Киев, 26.01.93).
"АРИИ (ории) - древнейшее название украинцев. Первые пахари мира. Приручили коня, изобрели колесо и плуг. Первыми в мире культивировали рожь, пшеницу, просо. Свои знания о земледелии и народных ремеслах принесли в Китай, Индию, Месопотамию, Палестину, Египет, Северную Италию, на Балканы, в Западную Европу, Скандинавию. Племена ориев стали основой всех индоевропейских народов".
(С. Плачинда "Словарь древнеукраинской мифологии". Киев, 1993).
"Вполне возможно, что украинская лексика... несла терминологические, колонизационные, жизнеутверждающие заряды на все четыре стороны Света-Первокрая, осваивая и оплодотворяя иноязычные и малоязычные территории... Мы можем допустить, что украинский язык стал одной из живых основ санскрита... Украинский язык - допотопный, язык Ноя, самый древний язык в мире, от которого произошли кавказско-яфетические, прахамитские и прасемитские группы языков"
(Б. Чепурко "Украинцы". Основа, №3, Киев, 1993).
"Украинская мифология - наидревнейшая в мире. Она стала основой всех индоевропейских мифологий точно так же, как древний украинский язык - санскрит - стал праматерью всех индоевропейских языков"
(С. Плачинда "Словарь древнеукраинской мифологии". Киев, 1993).
Надеюсь только, что предыдущий оратор не совсем буйный.
Kyev Post Ирина Сандул. " Духовенство Киево-Печерской Лавры при поддержке властей избавляется от соседства бедных и больных. Примьер-министр Украины Н. Азаров пообещал до лета вывести с территории заповедника все музеи, галереи и художественные мастерские. На волоске висит судьба и инфекционной больницы для больных ВИЧ/СПИДом и туберкулезом. В освободившихся зданиях разместится гостинница для высокопоставленных паломников, резыденция для патриарха Московского Кирилла, кельи и больницы для монахов. ... К тому же священнослужители активно перестраивают историческое здание монастыря. За это ЮНЕСКО может вывести Лавру из списка объектов Всемирного духовного наследия." "Балом правит тот, у когоденьги",-сказал Kyev Post источник в ЮНЕСКО. " Когда в Украине єпидемия СПИДа строить отели для прихожан-депутатов из Росси, либо резиденцию для Кирилла,- это кощунство",- Павел Шерембей. "Вы хотели бы, чтобы на одной лестничной площадке с вами были туберкулезники?" - Владыка Павел, член ПР спрашивает Kyev Post. Ось вам і віра, благочестивість та милосердя...
Колись випадково прочитав звичайнісінький вузівський підручник по релігієзнавству (обов'язковий предмет для будь-якої спеціальності). Знаєте, мені багато релігій сподобалося не тільки наше звичне християнство...
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]