Подавляющее большинство зрелых мужчин встречаются с дамами с грудью среднего размера.
Австралийские сексологи совместно с пластическими хирургами провели опрос представителей мужского пола от 18-летнего до 55-летнего возраста. Читати...
У січні 1918 року була створена Українська Народна Республіка (УНР), а на територіях, що входили до Австро-Угорської імперії, була заснована Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР). У грудні 1918 року лідери обох держав у Фастові підписали передоб’єднувальний договір. 22 січня 1919 року цей договір, що увійшов у історію як „акт злуки” – акт об’єднання українських земель, був обнародуваний у Києві на Софійській площі. Це державне свято символізує єдність українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу. Єдиною Україна пробула недовго: важке економічне і військове становище, взаємна недовіра політиків призвели до катастрофи. Вже через кілька місяців після проголошення Возз’єднання більшовики захопили Київ, Східну Галичину окупували поляки, а Закарпаття – Чехословаччина.
І хоча акт злуки 1919 року виявився декларативним, ідея соборності продовжувала жити. І 22 січня 1990 року мільйони тоді ще радянських українців вишикувалися у живий ланцюг від Києва до Львова, відзначаючи День Соборності.
День Соборності відзначається у відповідності до указу президента України від 21 січня 1999 року № 42/99.
Нажаль, перші кроки влади не дають можливості сумніватися, що ця влада прийшла вирішувати не соціальні питання мешканців міста Канева, а здебільшого для задоволення своїх власних амбіцій, а інколи і відвертих особистих інтересів. Читати...
Продам, 2-ві земельні ділянки по 10 соток кожна!Ділянки приватизовані , під забудову, 100 м. від Дніпра!с.Пекарі.Канівський рн.Черкаська обл.Ціна договірна.
тел. +380663758232;
+380957179655. Читати...
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]