Для канівців тарифи на тепло не зростатимуть. Це стосується і решти жителів області. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
13 жовтня виконком Канівської міськради встановив тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення цього опалювального сезону на рівні 1907,53 грн/Гкал (з ПДВ).
«На Черкащині тарифи на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть. За ініціативи Президента це зафіксовано в меморандумі між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» та місцевими громадами», – сказав очільник області. Читати...
За прогнозами голови ОДА, за два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону. У такому випадку працюватимуть лише ті заклади, працівники яких будуть вакциновані.
Така умова стосується закладів громадського харчування, торговельних центрів, кінотеатрів, закладів освіти (окрім початкових класів) та культури. Читати...
Як інформують у міськраді Канева, депутати міськради ухвалили рішення «Про створення комунального підприємства «Шевченківський культурний центр». «За» підтримку проекту рішення на сесії одноголосно проголосували 23 присутні депутати.Комунальне підприємство «Шевченківський культурний центр» створюють з метою забезпечення його функціонування як майнового комплексу у перехідний період: від здачі об’єкту підрядною будівельною організацією, введення його в експлуатацію та прийняття на утримання Міністерством культури та інформаційної політики.Зведення канівського довгобуду (будинку культури) розпочалося ще у 80-х роках, однак завершилося лише у вересні цього року, у рамках програми Президента України Велике Будівництво.
фото Канівської МР Читати...
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]