Тенденція захворюваності на коронавірус стрімко зростає. Про це свідчить оперативна інформація Канівського Центру ПМСД.
Так, станом на четвер, 27 січня ц.р., потрапили на самоізоляцію за минулий день – 106 осіб, в т.ч. 29 дітей . Міських жителів – 84, сільських жителів – 22. Жителі сіл: Степанці – 7, Ліпляве – 2, Грищинці – 1, Сушки – 1, Х.Хмільна – 2, Мартинівка – 1, Межиріч – 1, Бобриця – 1, Кононча – 3, М.Ржавець – 1, Потапці – 1, Келеберда – 1.
Всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом (COVID-19) – 280 осіб, в т.ч. 52 дітей. Читати...
Представники влади не тільки розглядують можливість запровадження продуктових карток, але й обговорюють варіанти їхнього вмісту. Через те що коштів на повноцінну допомогу незаможним громадянам в бюджеті немає, то ні про яку матеріальну підтримку на засіданні не йшлося. Чомусь би не запропонувати власникам гіпермаркетів і крамниць податкову пільгу в обмін на наповнювання кошиків продуктової допомоги нужденному населенню? Причому необов'язково якісними товарами, але й зіпсованими продуктами харчування. Читати...
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]