kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

Кабмін виділив понад 125 млн грн на ліки від COVID-19 з недоведеною ефективністю

     

    У ВООЗ занепокоєні рішенням Кабміну виділити 125 млн гривень на закупівлю експериментальних ліків від COVID-19

      Очільник регіонального Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге написав листа голові МОЗ України Максиму Степанову через виділення 125 млн гривень на експериментальні ліки від ковіду тоцилізумаб та імуноглобулін

      У листі Клюге висловлює глибоке занепокоєння через рішення Кабінету міністрів виділити державні кошти на ліки, які мають низький доведений вплив або повну його відсутність на зниження смертності госпіталізованих з коронавірусом пацієнтів.

 

медична реформа та гроші

         Ганс Клюге відзначив, що практика лікування коронавірусу постійно змінюється, для цього проводяться численні рандомізовані контрольовані дослідження багатьох різних препаратів.

        "Беручи до уваги ситуацію зі світовою пандемією COVID-19, важливо відзначити ініціативу українських спеціалістів слідувати останнім доступним рекомендаціям та протоколам лікування. Однак ВООЗ хотіла б заохотити до дотримання доказових методів та пропонує переглянути наявну в Україні практику призначення експериментальних препаратів для лікування COVID-19", - йдеться у листі. 

         У ВООЗ підкреслили, що такий великий бюджет, як було погоджено для закупівлі експериментальних препаратів без достатнього обґрунтування, слід спрямовувати на забезпечення кисневої терапії та необхідних матеріалів, зокрема, масок, а також обладнання для вимірювання насичення киснем (пульсоксиметрів) у службах первинної медичної допомоги для швидкої ідентифікації та направлення пацієнтів, стан яких погіршується. На думку ВООЗ, державні кошти краще також спрямовувати на обладнання, придатне для відділень інтенсивної терапії.

         Зазначається, що більшість випадків COVID-19 потребують кисневої терапії під час госпіталізації, і потреба в медичному кисні є значно вищою, ніж за звичайних умов.

         У ВООЗ нагадали, що уважно стежать за даними глобальних досліджень та регулярно оновлюють свої технічні вказівки щодо лікування пацієнтів з коронавірусом.

         "ВООЗ рекомендує використовувати для прийняття рішень оновлювальні рекомендації щодо лікарських засобів для COVID-19", - зазначив Ганс Клюге.

 

 

       Уряд виділив близько 125 млн гривен на купівлю тоцилізумабу та імуноглобуліну наприкінці листопада. Обидва препарати є в українському протоколі лікування, хоча їх ефективність досі недоведена.

       Згідно з протоколом, їх мають призначати пацієнтам з середньо-тяжким перебігом.

       Заступниця Степанова Ірина Садов'як зазначала, що рішення про закупівлю цих препаратів за держкошт допоможе лікарням на місцях швидше реагувати з наданням допомоги, щоб пацієнти не були змушені шукати ліки за власний кошт.

       Тоцилізумаб використовуються для лікування ревматоїдного артриту. Для лікування коронавірусу його рекомендували в Китаї та США, але у липні іноваційна компанія в галузі охорони здоров'я Roche повідомила, що її дослідження цього препарату для лікування пацієнтів з ковідом не показало жодних результатів, пише "Українська правда".

       У жовтні інше дослідження показало, що тоцилізумаб не є ефективним для запобігання смерті помірно хворих на коронавірус. 

       Імуноглобуліни - це препарати на плазмі крові людей, які не хворіли на ковід. Ефективність таких ліків при ковіді тільки почали вивчати, втім у США Національний інститут здоров'я не рекомендує їх використовувати поза клінічними випробуваннями.

       Тоцилізумаб в українському протоколі лікування рекомендують розглядати при прогресуванні захворювання не раніше сьомого дня від появи симптомів. Показаннями до застосування є інтерстиціальна пневмонія з гострою дихальною недостатністю та потреба у вентиляції легень.

        Імуноглобулін у протоколі зазначається для лікування мультисистемного запального синдрому і дітей і підлітків, втім зазначається, що за такого лікування може виникнути тромбоз.

        Нагадаємо, що у листопаді Міністерство охорони здоров'я включило до протоколу лікування ковіду переливання плазми тих, хто вже одужав від коронавірусу. Йдеться про реконвалесцентну плазму з високими титрами антитіл класу IgG проти SARS-CoV-2.

        У протоколі зазначається, що плазма може бути використана для раннього специфічного лікування коронавірусу лише для тих пацієнтів, які мають лабораторно підтверджене захворювання на ковід, тяжкий або критичний перебіг захворювання або прогностичні фактори прогресування до тяжкого або критичного стану.

          lb.ua 24 грудня 2020, 16:58

Анті-гоблін

27 грудня 2020, 15:36

Теги статті:
#   Україна   реформа   Канів   коронаввірус   COVID-19  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Черкаська область – у жовтій карантинній зоні

Якщо ми це не зупинимо, то у нас “вкрадуть” обрій, про який мріяв Кобзар, - Владислав Голуб

UKRAINIAN LIVES MATTER. Фильм о внешнем управлении Украиной

Протягом тижня у Каневі частково призупинять централізоване водопостачання

Таємниця великого льоху

За високу культуру побуту!

Вже не дистанційно: у Канівській громаді відновили навчання у школах

Звернення Євгенія КУРБЕТА з нагоди Дня пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День пам’яті та примирення

"Тачка на прокачку" по-черкаськи: автодизайнер дає друге життя ретромобілям

Популярні за тиждень:

День пам’яті та примирення [9]

За високу культуру побуту! [1]

Таємниця великого льоху [1]

Звернення Євгенія КУРБЕТА з нагоди Дня пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні [0]

Вже не дистанційно: у Канівській громаді відновили навчання у школах [0]

Протягом тижня у Каневі частково призупинять централізоване водопостачання [0]

UKRAINIAN LIVES MATTER. Фильм о внешнем управлении Украиной [0]

Якщо ми це не зупинимо, то у нас “вкрадуть” обрій, про який мріяв Кобзар, - Владислав Голуб [0]

Черкаська область – у жовтій карантинній зоні [0]

Про що зараз спілкуються:

P.S.
Скічко такий самий казковий персонаж - як місцеві ряджені так звані націаналісти - шанувальники кіно ?! Черкащина достойно провела цей локдаун - Скічко. 07.05.2021 *** Майже уся Украї.. [весь]
Відкриття V сезону Канівського літнього кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка [2]

Олекса
Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо.Я чудово пам‘ятаю, як десять років тому на 9 травня все Запоріжжя було завішане прапорами з серпами та молотами – на всіх комунальних установах.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
Спеціальний гість буде проводити брифінг з приводу проведеної власної роботи, яка лягла у основу кримінального провадження місцевим любителям Дніпрових садів 2012 ?! Чи буде з натхненням .. [весь]
Відкриття V сезону Канівського літнього кіноконцертного майданчика ім. Юрія Іллєнка [2]

vlada
Повно і досить професійно передають події. висвітлені у творі Шевченка "Великий льох". вихованці театральної студії, що діє при Канівському центрі культури та мистецтв.
Таємниця великого льоху [1]

святослав
У США і Великій Британії вийшла монографія Шона МакМікіна «Війна Сталіна: Нова історія Другої світової». У книзі, вперше за останні два десятиліття у західній історіографії, детал.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
8, 9 травня , обивателю, якщо і треба про щось памятати , то це про те, що самі великі злочини скоюють саме ті, хто за долею обставин , отримав повноваження керувати країною , містом, селом, конт.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

P.S.
Але, напередодні чергови виборів - вони таки запустять по Дніпру пару пароходиків. Обиватель буде щасливий. Скічко, теж, - буде щасливий. Зеленський , теж, - буде щасливий.
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

P.S.
Ви створіть умови - щоб ПРИВАТНОМУ БІЗНЕСУ було цікаво вкласти мільони долларів у ці пасажирські перевезення. **** А поки, наприклад, - у Каневі місцевих корупціонерів не почнуть притя.. [весь]
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

ilapnin
Для пасажирського (туристичного) сполучення між Каневом та Черкасами можливо обійтися без суден класа (О) озерний, а цілком працювати класі (Р) річковий. За часів союзу до Черкас ходили судна на .. [весь]
Чи знайдеться владоможець, який не на словах, а на ділі спроможеться відновити пасажирські перевезення Дніпром? [3]

Анті-гоблін
В розвиток теми шановного Олекса, та "Нам всё равно на Украине, НКВД или гестапо" &&&& «Молодых раздевал. Играл с ними в доктора»: рассекреченные истории палачей НКВ.. [весь]
День пам’яті та примирення [9]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"