22 травня в Каневі відбудеться "Ше.Пам'ять" до дня перепоховання Шевченка
22 травня в міському будинку культури в Каневі відбудеться захід, приурочений до Дня поховання Тараса Шевченка - "Ше.Пам'ять"
У літературно-музичній програмі – виступ лідера гурту «Тінь Сонця», бардівські пісні, декламування поезій, композиція «Доля» у виконанні Євгенії Красніченко й Віталія Кобзаря.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]