За два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону
За прогнозами голови ОДА, за два тижні Черкаська область потрапить у червону карантинну зону. У такому випадку працюватимуть лише ті заклади, працівники яких будуть вакциновані.
Така умова стосується закладів громадського харчування, торговельних центрів, кінотеатрів, закладів освіти (окрім початкових класів) та культури.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]