Представники влади не тільки розглядують можливість запровадження продуктових карток, але й обговорюють варіанти їхнього вмісту. Через те що коштів на повноцінну допомогу незаможним громадянам в бюджеті немає, то ні про яку матеріальну підтримку на засіданні не йшлося. Чомусь би не запропонувати власникам гіпермаркетів і крамниць податкову пільгу в обмін на наповнювання кошиків продуктової допомоги нужденному населенню? Причому необов'язково якісними товарами, але й зіпсованими продуктами харчування.
Поки потенційна війна з Росією займає уми представників політичної верхівки і разом з ними - перші смуги новинних видань, громадяни починають замислюватися про організацію голодних бунтів.
Згідно з відомостями злегка скоректованої статистики, зараз в Україні за рисою бідності знаходяться 60% населення. На думку координатора гуманітарних програм ООН Уокера, Україна є найбіднішою країною Європи. І вряд чи з цим можна поспорити. Ціни на продукти харчування зростають катастрофічними темпами, а рівень доходів залишається колишнім. Незабаром може статися так, що товари першої необхідності, такі як яйця, масло та цукор стануть для багато кого недозволеною розкішшю.
Звісно, це не може не дратувати. У зв'язку з тим, що народ у нас звиклий виражати своє незадоволення за допомогою стихійних мітингів, ідея насильницького розкуркулення, читай - мародерства, може стати єдиним можливим способом добути їжу. До речи, цю тему обговорювали на останньому в 2021 році засіданні РНБО. Але Данілов на своєму брифінгу чомусь вирішив про це промовчати. Судячи зі стенограми, стають зрозумілими причини.
![](https://iili.io/l09bwP.md.jpg)
![](https://iili.io/l09DAB.md.jpg)
Тобто представники влади не тільки розглядують можливість запровадження продуктових карток, але й обговорюють варіанти їхнього вмісту. Через те що коштів на повноцінну допомогу незаможним громадянам в бюджеті немає, то ні про яку матеріальну підтримку на засіданні не йшлося. Але допомогти слід (не плутати з "хочеться").
А чому би не запропонувати власникам гіпермаркетів і крамниць податкову пільгу в обмін на наповнювання кошиків продуктової допомоги нужденному населенню. Причому необов'язково якісними товарами, але й зіпсованими продуктами харчування. Адже все одно їх треба утилізувати, а тут обидві сторони будуть у виграші. Підприємці отримають знижку, влада - зможе відповідально заявити про свою допомогу населенню, а самі незаможні... Вони в цьому рівнянні з двома змінними, на жаль, відсутні... А хоча... Любить же наша влада розділяти всіх на групи, так чому б і тут цю практику не використати. Поділити всіх нужденних на категорії і роздавати деяким громадянам дешеві продукти, але свіжі, кому-небудь ті, термін придатності яких вже вийшов, а комусь і гнилля.
Цікаво, який там відсоток летальних кінців після харчового отруєння? |