kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Карантин 

На дистанційне навчання переходять три школи

Відповідну інформацію було озвучено в ході позачергово засідання міської комісії ТЕБ та НС, яке відбулося у четвер, 27 січня. Відсьогодні на «дистанційку» перейшла школа №4. З понеділка, 31 січня ц.р., навчально-виховний процес у дистанційному форматі впроваджують для спеціалізованої школи №6 та рекомендовано санаторній школі.

Як повідомив керуючий справами Володимир Святелик, прийняття рішення щодо дистанційного навчання пов'язано з різким стрибком захворюваності на COVID-19 серед учнів та працівників навчальних закладів.

˗ Станом на сьогодні Канівська громада перебуває у «жовтій» зоні карантину. Однак ми бачимо, що показники захворюваності на COVID-19 стрімко зростають. Тільки за вчорашній день маємо 106 офіційно підтверджених випадків захворювання, серед яких 29 дітей, ˗ підкреслив Володимир Святелик.

Враховуючи рекомендації Міністерства освіти, він звернув увагу присутніх на заборону проведення масових заходів у всіх навчальних закладах Канівської громади, а також перебування сторонніх осіб на їх території.  

Заслухали на засіданні і інформацію представників медичних закладів Канівської громади. Зокрема директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова розповіла про статистику захворюваності та перебіг хвороби.

- Ситуація невтішна, бо хворих дуже багато. Якщо минулого тижня у нас було всього 56 амбулаторних хворих, то сьогодні їх вже 280. Проте перебіг хвороби став легшим. Наразі на госпіталізацію ми відправляємо дуже мало людей, - розповіла Наталія Горьова.

Також медик наголосила на необхідності посилення вакцинації серед населення.

- Я вкотре закликаю зважено і серйозно віднестися до питання вакцинації. І нагадую, що вакциновані люди мають значно легший перебіг захворювання. А наразі є можливість вакцинуватися як бустерною, так і додатковою дозами вакцин проти COVID-19, - зауважила вона.

Представник Канівської багатопрофільної лікарні Володимир Сіліцький повідомив, що лікарню віднесено до резервної хвилі закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Наразі в лікувальному закладі розгорнуто 74 ліжка, які забезпечені киснем та додатково є ще 67 концентраторів. За останній медичний заклад час направив на лікування до «ковідних» госпіталів у Черкаси та Золотоношу 2 пацієнтів.

По завершенню засідання присутні вкотре наголошували на важливості дотримання протиепідемічних заходів: масковий режим, збереження соціальної дистанції, дотримання правил особистої гігієни.

Джерело: міська рада

WayBe

28 січня 2022, 08:56

Теги статті:
карантин  жовтий рівень  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча

Про дрони, що знищили російські літаки (Long Version)

Зникли речі та пошкоджені дзвони: представники московського патріархату залишили храм на Черкащині

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ (відео)

Перші Контрактники 18-24 пройшли контрольно-тактичні заняття у 92-й бригаді,

Що таке «Контракт 18-24»?

Почесною відзнакою нагородили канівську художницю Любов Міненко

Канів шепоче таємниці: які секрети приховує місто з часів Київської Русі

Вбойка 2033

Популярні за тиждень:

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча [0]

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16 [0]

Про що зараз спілкуються:

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"