Під час крайньої тривоги в області спрацювала ППО на Канівщині та у Черкаському районі. Про наслідки розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табуреь.
«Увечері над Канівщиною силами ППО збито два безпілотники. Попередньо люди не постраждали.
У Черкаському районі під час крайньої повітряної тривоги наші захисники збили ворожу ракету. Одна людина травмована. Пошкоджено близько двадцяти домоволодінь», - йдеться у повідомленні начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.
10 жовтня 2022 року чотири Shahed-136, спрямовані на критичну інфраструктуру Черкащини, протиповітряна оборона знищила в Черкаському районі, неподалік Канева, – Оперативне командування «Південь».
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]