Здам квартиру по вул. Г.Дніпра 35. Частково мебльована, є бойлер, стиральна машина, мікроволновка... На воду і світло є лічильники.. 2000+комун.послуги. ВЖЕ ЗДАЛИ
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]