kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > святослав 

Розкопки скептика.

Якщо чоловіку невіруючому розкопати явні очевидні докази, то чим більше він перевірятиме їх, тим більше переконуватиметься й міцніше віритиме.

Чому чим більше виявляються певні історичні споруди, назви, ідеології, які вимальовують та доповнюють міфічні образи, тим більше реальних збігів цих древніх текстів із конкретними географічними місцями сьогодні?

Вавілонська повія, мініатюра, 16 століття 

"(Zвірина, на якій піднялася повія) мала десять рогів та сім голів, а на рогах її було десять вінців, а на її головах богозневажні імена.

А звірина, що я її бачив, подібна до рися була, а ноги її як ведмежі" (переклав Іван Огієнко, Об'явлення 13:1,2)


то, что сегодня представляет Российская Федерация - это Транснациональная Компания на руинах Вавилонской башни - СССР.
 
И все ее попытки продать кому-либо идею снова строить ее Вавилонскую башню взамен на голодное и нищее рабство - тупая и глупая затея. Тем не менее за счет этой затеи Москва и сегодня содержит целую армию агентов - продавцов в десятках стран мира *

 

1

Перше. Те, що Київ-Град скрізь легенди бачився Іконою Нового Русалиму ми вже розглядали з самого початку від 2012 з пір оселення на цьому сайті, дякую всім.

 • Була виявлена пряма паралель між Золотими Воротами (Єрусалим/Київ)
 • Храм Соломона Мудрого у Софії Ярослава Мудрого
 • Храм Гробу Господнього
 • Лавра як Престол Богородиці (Печерська ікона Богоматері зображає Її як Царівну**)
 • Миколо-Іорданський комплекс (Дніпро/Іордан)
 • Ґолгофа 
 • Розкопки продовжують ся..

Від того часу на Вікіпедії еволюціонувала сторінка Київ -- Другий Єрусалим зі маленької короткої концепції до гарної добротної статті із грунтовною базою та широким колом дослідженнь. [ 1 ]

 2

Друге. Те, що Москва позиціонує себе як біблійна апокаліптична Вавілонська путана також періодично підтверджувалося за ці роки.

 • Місто на семи пагорбах, виявили ще за Нікона Старообрядчество
 • Сім генеральних секретарів СССР
 • Червоний колір -- кривавий комунізм, мавзолей леніна - зикурат вавілонський
 • Путін -- реконструктор СССР - імперії zла 

 

А на чолі її було написано ім'я, таємниця: Великий Вавилон, мати розпустити й гидоти землі

Об'явлення св.Івана Богослова, глава 17, рядок 5


 

Місто на семи пагорбах (Одкровення 17:9), де сумнозвісний найвищий в світі того часу Палац Рад зі стометровим ідолом ульянова-леніна проектувався настільки схожий на вавілонську башту, що перетворився на таку ж утопію недобудову, а притока до ріки "Москва" також називається "Вавілон" [ 2 ]

 

Палац Рад, Вікі:

нездійснений грандіозний будівельний проєкт радянського уряду в Москві, адміністративна будівля, місце проведення сесій Верховної Ради СРСР та масових заходів. Робота над проєктом розпочалася в 1930-і роки, включаючи архітектурний конкурс і початок будівництва, що тривав до 1941 року. Втілення продовжилося в 1950-ті роки, проте не було завершене. Палац Рад повинен був стати дев'ятою, центральною і головною московською сталінською висоткою, кульмінацією всього висотного будівництва СРСР і найвищою будівлею світу.


 

І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині (червона площа) переповнена іменами богохульними, яка мала сім голів і десять рогів.

там само, гл. 17:3


 

 

7


Сім голів це сім гір, що на них сидить (блудниця)

І сім царів

там само, 17:9Сім пагорбів, як пояснює сам автор Апокаліпсису, символізують 7 голів із іменами богохульними, 7 царів, яким антихрист дасть владу. (Одкр. 13:2) За нашим переконанням 7 генсеків безбожного союзу і є твариною багряною, на якій сидить Вавілонська блудниця Москва. Багряний, червоний колір символізує "диктатуру пролетаріату" безбожний атеїстичний тоталітаризм, який забрав із усієї землі мир, бо оголосив глобальну війну капіталізму не гребуючи геноцидами, голодоморами, за що союз безбожних республік назвали тюрьмою народів 

 

10


А десять рогів, що ти бачиш їх то десять царів

17:12


 

Також у Одкровенні детальніше йде мова про 10 рогів цієї багряної тварини й також сам автор тлумачить їх як 7 попередніх царів (тут: ленін, сталін, хрущов, брєжнєв, андропов, черненко, горбачов) і наступних 3, які очолюють далі столицю імперії zла: єльцін, путін, мєдвєдєв. Вислів у Апокаліпсисі (гл.17, рядок 11), що восьма голова йде у погибель, а це прямий зв'язок із скорим відходом єльціна. Вислів, що, мовляв, одна голова ніби пригнеться, а потім знову випнеться (Одкр. 13:3) - це ракіровка путіна з мєдвєдєвим, коли вони лише змінювали посади президента і прем'єра. 

10:

 


 

* Москва не Третий Рим, Москва – Последний Вавилон. Джес Хоган

 Строительство "Коммунизма", как земного аналога Рая, стало чем-то сродни попытки построить Вавилонскую башню. Объединенные одним языком как кандалами рабы строили Утопию: светлое коммунистическое будущее.

https://newsua.one/news-opinion/moskva-ne-tretii-rim-moskva-poslednii-vavilon.html

** Ікона Божої Матері Києво-Печерська

1. https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Київ_-_Другий_Єрусалим

2. Вики: Вавилон (ручей)

 

Див. також:

http://blog.i.ua/user/4400999/1166540 

P.S.

 "На международной конференции «За разумно открытый мир» в Абу Даби Константинопольский патриарх Варфоломей выступил с речью против РПЦ, объявив "русский мир" ересью.

"Русская Православная Церковь активно участвует в продвижении идеологии Русского Мира, согласно которой язык и религия позволяют определить единое целое, охватывающее Россию, Украину, Беларусь, а также другие территории бывшего Советского Союза и диаспору. Москва (как политическая, так и религиозная власть) станет центром этого мира, миссией которого будет борьба с упадническими ценностями Запада. Эта идеология является инструментом легитимации российского экспансионизма и основой его евразийской стратегии. Связь этнофилетизма с прошлым и настоящим русского мира очевидна. Таким образом, вера становится основой идеологии путинского режима".

Варфоломей призвал интеллектуальную элиту западного мира осознать, что борьба с "путинским режимом" должна включать в себя религиозный фронт."
 

Тг Ігор Соловей

 https://t.me/solovei_ihor/6347 

P.P.S.

Коли Онуфрія почали викривати спецслужби, то він аж обригався, але вдавав, що не чує.

Коли ж на річницю рукопокладення Онуфрія у єпископи (грецьк. "смотрящий") під час Літургії проливається Кров Христова і сам облився і причастя стратив. Окрім скандалу це суворий знак, що секта рпц не благодатна і не канонічна.

 

Божий знак? Митрополит Онуфрій розлив чашу з причастям

святослав

13 грудня 2022, 18:19

Теги статті:
Міфологія   Історія   Статистика  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
святослав

28 грудня 2022, 19:41

IP: 46.211.31.xxx
Рейтинг: 1

путін "косплеїть" Саурона і роздає "кільця влади" путін напередодні Нового року подарував президентам неформального саміту країн СНД вісім золотих каблучок.

Дев’яту він залишив собі, - повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Медузу".

Це дуже нагадує епізод з «Володаря перснів», коли темний некромант Саурон дарував персні правителям дев'яти королівств людей. Усі вони стали його безсмертними рабами — назгулами. Цікаво, що армія Саурона переважно складалася з орків, як і армія путіна.На каблучках від путіна вигравіювана символіка СНД та напис «С Новым годом 2023». На кожній каблучці також є напис «россия».В СБУ відреагували на цей жест путіна. «Ми читали Толкіна і у нас для нього тільки погані новини...», — заявили в спецслужбі.

Пукін устиг зафіксуватися не лише "демоном зла", якого йшов пішки з Тайги виганяти шаман, не лише головою звіра в Апокаліпсисі, а й остаточно зашкварився володарем Zла Мордору в дискурсі творчості Толкіена.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Знайомтеся: Марк Рютте - ймовірнo новий генсек НАТО

Твоє обличчя не повинно відображати нічого, крім ненависті до ворога та впевненості у перемозі

Паразиты внутри нас, паразиты вокруг нас

За матеріалами СБУ та ДБР підозру отримали брати екснардепів-зрадників Медведчука та Козака

Офіцера відділення Центрального управління ВСП викрито на одержанні хабара за працевлаштування військовозобов’язаного у регіональне відділення

Що не так з нашими військовими командирами?

Як росія продовжує втручатись у світові виборчі процеси на прикладі Бельгії

Чому собаки живуть менше людей?

Чому собаки живуть менше людей?

Відповідь на погрози "ядерною дубінкою": аналітик про ураження російської РЛС "Воронєж"

Популярні за тиждень:

Знайомтеся: Марк Рютте - ймовірнo новий генсек НАТО [0]

Про що зараз спілкуються:

святослав

Твоє обличчя не повинно відображати нічого, крім ненависті до ворога та впевненості у перемозі [1]

Nikamrita
Експертний комплекс «Позбудься небажаних гостей!» 1 відгук Збалансована програма для комплексного, поетапного очищення організму (від паразитів, гельмінтів, грибкових і бакт.. [весь]
Паразиты внутри нас, паразиты вокруг нас [1]

Анті-гоблін
Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь]
Що не так з нашими військовими командирами? [1]

святослав
Ракета Minuteman III Командування глобального удару Військово-повітряних сил США 4 та 6 червня проведе випробувальні пуски міжконтинентальних балістичних ракет Minuteman III. Метою є де.. [весь]
Відповідь на погрози "ядерною дубінкою": аналітик про ураження російської РЛС "Воронєж" [1]

Vlad999
Нехай Господь береже наших захисників!
Колишній кореспондент газети «Дніпрова Зірка», а нині навідник гармати Максим Гайдай б’є ворога на східному фронті [1]

Vlad999
Честь і пошана!
Президент нагородив уродженця Канева орденом Богдана Хмельницького [1]

Анті-гоблін
Миша глючить – подвійне натискання. Потрібно видалити дублікат.
Чому собаки живуть менше людей? [1]

м-р VEL
Невже для когось в Україні це новина?
Росія активно використовує заборонені засоби ведення війни [1]

м-р VEL
Стіна кажете? А "велике будівництво"? А "піготовка до вторгнення"? А розмінування та відвід арти з півдня? А згорнуті ракетні та БПЛА програми? Чи гадаєте що забудемо?
«Стіна Порошенка-Яценюка» стала символом корупції, яка залишила Україну без захисту, - розслідування до десятиріччя вторгнення рф [4]

slavikf
Бояться гетьмана як чорти ладана
«Стіна Порошенка-Яценюка» стала символом корупції, яка залишила Україну без захисту, - розслідування до десятиріччя вторгнення рф [4]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"