Однозначно биженци... БО КОЖНА РОДИНА ХОЧЕ ЗБЕРЕХТИ СВОЙИХ ДИТОК,,,,,, И ВАМ ,,,, ВЕСНА НАДИЙИ ,,, НИХТО НЕДАВАВ ПРАВО ЦИХ ЛЮДЕЙ НАЗИВАТИ ЗРАДНИКАМИ.....БО РОДИНИ МУСИЛИ ЗАБРАТИ МАЛЕНЬКИХ ДИТОК ТА ХОВАТИ ВИД ВИЙНИ...
Однозначно, біженці. Бо можна сидіти в Каневі і нічого не робити, щоб допомогти ЗСУ, а можна із Риги підтримувати нашу армію. Так що головне не де ти була чи є, а що ти робила чи робиш, щоб прискорити перемогу.
ВЕСНА а ви рахуете що наши биженци з дитками яки мусили тикати до закордону там шикують и жирують.... вони там а душа и мислення в Украини на крилах полетили до домивки та неможуть , иде вийна з орками... та я б на вашому баченю незадавав таки гидки и поносни вопроси... щось вам неймется... дитки небудуть захищати нашу державу... и податки небудуть платити.... а тим кому потрибно захищати нашу державу то вони захищають... А нащот гуманитарного грузу... ТО в свий час це було давно дуже багато грузу приходило на школу- интернат в Каневи ... з Нимеччини з франции ... МОЖЕ ХТО И ПОМНИТЬ.... ВЕСНА.
МЕНИ НАЧХАТИ НА ВАШИ РЕЙТИНГИ. МЕНЕ БИЛЬШЕ ПОДОБАЕТСЯ И УБАЮКУЕ БИЛЬШЕ ТИСЯЧИ ПЕРЕГЛЯДИВ . ЩО ЛЮДИ ЧИТАЮТЬ ТА ДУМАЮТЬ,,,,....ВЕСНА,,,
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]