ВЕСНА НАДІЇ На мою думку на всіх територіях де діє воєнний стан мають бути створені військові адміністрації, а діяльність місцевих рад і їх голів має бути на цей час призупинена.
Чому так? Бо в цей час ми не маємо право провести ні чергові, ні позачергові вибори до місцевих рад щоб замінити депутатів, які втратили довіру виборців. Ситуація, що склалася у Каневі ілюструє необхідність цього. До складу військових адміністрацій можуть бути включені працівники виконавчих органів влади, а керівниками військових адміністрацій можуть бути призначені діючі мери міст (але не обов'язково саме вони). Військова адміністрація наділяється повноваженнями, які в мирний час мають місцеві ради і можуть формувати і розпоряджатися бюджетами маючи при цьому інше підпорядкування і відповідальність за результати діяльності. Змінити склад таких адміністрацій, які не справляються з покладеними обов'язками, та їх голів можуть вищі адміністрації. Для цього не потрібно проводити сесії місцевих рад і чекати їх рішень. Ми ж мусимо спостерігати шантаж депутатів, які ігнорують своїм обов'язком брати участь в роботі сесій, не маючи можливості в період дії воєнного стану переобрати їх достроково. |