ПЕВНО ЩО НАМ ПОТРИБНИЙ АКТИВНИЙ ЗНАЮЧИЙ НАШИ ГРОМАДСЬКИ ПРОБЛЕМИ ХАЗЯЙНОВИТИЙ МУДРИЙ ТА ПРОКАТАНИЙ ЖИТТЯМ ДЯДЬКО З МИСЦЕВИХ, В НИВЯКОМУ РАЗИ НЕ З ЧИНОВНИКИВ КАНИВСЬКОГО РОЗЛИВУ,,, НАМ ПОТРИБНИЙ ДУМАЮЧИЙ ГОЛОВА ЯКИЙ БУДЕ ТУРБУВАТИСЯ ПРО ГРОМАДУ ТА РОЗУМИТИ ЩО ХОЧУТ ЖИТЕЛИ ГРОМАДИ,,,,,
А що молодших та і взагалі нових людей немає? Нам в Місту потрібно енергійного, грамотного, ініціативного місьного голову до 50 років, який хотів і мав сили та бажання трудитися для людей. Хорошу зарплату йому потрібно платити, аби результат був.
Сьогодні 7.30, а під'йом на площу Соборну ще не позчищено?!!!! Сплять переможцв тендеру, сплять... мер.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]