kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Головна > Новини > Міські новини, екологія 

Неприємні запахи у Каневі: а віз і досі там

У понеділок, 17 жовтня ц.р., відбулася прес-конференція, присвячена екологічним проблемам міста і району, зокрема, неприємним запахам, які виникають внаслідок виробничої діяльності двох найпотужніших підприємств Канівщини: Литвинецької філії СТОВ ім.Шевченка (колишній "Укршампіньйон") та ПАТ "Миронівський хлібопродукт". Прес-конференція пройшла в залі засідань будинку рад за участю керівництва та посадових осіб згаданих підприємств, голів міста та райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, санепідстанції та інших служб і відомств.

Позиція представників підприємств щодо проблеми неприємних запахів у місті різнилася. Якщо директор Литвинецької філії СТОВ ім.Шевченка В.Єременко в черговий раз звітувався про досі до кінця не виконану роботу з усунення смороду на підприємстві й у черговий раз відстрочував термін її завершення, переконуючи, що у цьому напрямку й так вже зроблено багато, то керівництво ПАТ "Миронівський хлібопродукт" взагалі намагалося применшити проблему, що існує, посилаючись на євростандарти, за якими воно ніби-то працює, та на невизначеність і непостійність джерел неприємних запахів.
- Якщо з фінансуванням проблем не буде, - запевнив присутніх директор Литвинецької філії СТОВ ім.Шевченка В.Єременко, - то до середини наступного року питання неприємних запахів у Каневі буде знято.
На сторінках "Дніпрової Зірки" із уст директора філії вже звучала обіцянка вирішити цю проблему. Щоправда, кінцевим терміном її вирішення був початок осені нинішнього року. Як бачимо, віз і досі там, тож канівцям доведеться чекати до середини наступного року. А, мо-же, ще довше…
Що ж до ПАТ "Миронівський хлібопродукт", то зі слів його керівництва, претензій до підприємства стосовно створення ним неприємних запахів чи інших впливів на екологію довкілля не повинно бути взагалі. За словами його директора П.Сокирка, підприємство не має виробничих потужностей на території Канева, тому немає сенсу говорити про створення ним неприємних запахів у місті. Що ж до перевезення птиці у контейнерах до забійного комплексу через центральні вулиці міста, внаслідок чого після їх проїзду виникає така знайома багатьом канівцям смуга неприємного запаху, то, виявляється, що така ж ситуація складається і в інших містах, де працюють подібні підприємства, у тому числі й європейських, адже технологія перевезення птиці, за словами П.Сокирка, скрізь однакова.
Підтримали колегу й начальник департаменту з питань виробництва ПАТ "Миронівський хлібопродукт" В.Бежинець та заступник генерального директора з виробництва М.Писарєв зазначивши, що транспорт, яким перевозять птицю, є кращим у світі. Як випливає з позиції керівництва підприємства, канівчанам, як істинним мешканцям європейського міста, й надалі доведеться "насолоджуватися" досягненнями світового прогресу, а точніше - курячим смородом.
На прес-конференції був присутній і директор АФ "Заповіт Шевченка" ПрАТ НВФ "Урожай" В.Братанич. До нього запитання було одне: чому поля, які орендує його підприємство і які знаходяться біля Канева, є джерелом смороду для усього західного мікрорайону (район заводу "Магніт")?
За словами директора підприємства, нещодавно на ці поля було вивезено у якості добрив курячий послід, що й стало причиною неприємного запаху. Але, за його переконанням, вже наступного дня поля були розорані, а послід внесено в грунт. Таке трапляється щороку, тому заради хорошого врожаю канівчанам інколи доводиться потерпати від неприємних запахів.
На прес-конференції було також порушено питання зниження рівня грунтових вод у районі, де знаходяться виробничі потужності підприємства "Миронівський хлібопродукт". За словами його керівництва, нещодавно підприємством було закуплено обладнання, внаслідок чого використання води зменшилося, а за підрахунками спеціалістів, якщо вода використовуватиметься й надалі у таких кількостях, то через 120 років рівень грунтових вод знизиться лише на 3 метри. Як бачимо, воду на під-приємстві економлять, але криниці у селян довколишніх сіл чомусь і надалі міліють.
Підвели підсумок прес-конференції Канівський міський голова В.Ніколенко та голова РДА О.Гика. Очільник міста загострив увагу присутніх на проблемі неприємних запахів. Він відзначив позитивні зрушення у цьому напрямку у Литвинецькій філії СТОВ ім.Шевченка та піддав критиці роботу АФ "Заповіт Шевченка" ПрАТ НВФ "Урожай" із метою недопущення утворення неприємних запахів, а також діяльність ПАТ "Миронівський хлібопродукт" в Ліплявому, де знаходиться відгодівельний комплекс і внаслідок роботи якого в Каневі в районі Тарасової гори регулярно виникають неприємні запахи.
Голова Канівської РДА також наголосив на правильному підході з боку усіх підприємств до проблеми неприємних запахів, уникнути поширення деяких із них можливо було б за умови ефективної господарської діяльності.
Учасники прес-конференції погодилися з тим, що проблему потрібно вирішувати. Для цього було ухвалено створити спеціальну комісію, яка б реагувала на зміни в екологічному стані міста, передусім, на факти неприємних запахів, та знаходила їх джерела. Як працюватиме ця комісія і чи поліпшиться ситуація у місті, покаже час, а про подальший розвиток подій "Дніпрова Зірка" повідомлятиме канівчан і надалі.

№8384 від 22 жовтня 2011 року, ДЗ

lihonespit

20 жовтня 2011, 23:03

Теги статті:
сморід наша ряба укршампінйон  
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 11

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Канівському ЦПМСД встановили нову рецепцію

Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі

Закриття відділів статистики

Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times

Cтартує голосування за проекти Громадського бюджету

Громадський бюджет 2020

Малозабезпеченим громадянам дають безкоштовні дрова

Тенденції треба мати на увазі

КОНЦЕРТ "УКРОБОРОНПРОМУ"

Традиція, вона ... завжди, і є.

Популярні за тиждень:

Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times [5]

Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі [4]

Тенденції треба мати на увазі [0]

Малозабезпеченим громадянам дають безкоштовні дрова [0]

Громадський бюджет 2020 [0]

Закриття відділів статистики [0]

Cтартує голосування за проекти Громадського бюджету [0]

У Канівському ЦПМСД встановили нову рецепцію [0]

Про що зараз спілкуються:

viktoriyaoksova@gmail.com
Номер для связи 095-071-36-05 Виктория. Можно писать в Вайбер пришлю доп. Фото
Кровать двухъярусная [1]

turoc
Якщо ближче до жаргону військових, то можна й так зрозуміти. Але по великому рахунку суті це не міняє – для Росії Україна не повинна існувати і це непорушно. Ціна тут важить найменше .. [весь]
Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі [4]

TOXA
Я просто оставлю это здесь
Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times [5]

slavikf
turoc, вам не здається що фраза "російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі" означає що на місці південної Пальміри димлять руїни?
Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі [4]

Merlin V
"Під час війни землею не торгують. Під час війни за неї воюють!" Митрополит УГКЦ А.Шептицький
Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times [5]

turoc
В Євросоюзі вже чути сумніви у потребі фінансової допомоги України через брак зусиль Києва щодо розслідування виведення коштів з Приватбанку, за який власне й пішов ва-банк Коломойський. Про це .. [весь]
Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times [5]

turoc
Суть в тому, що російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі, Про те що неофіт-президент все ще грається з виборами на окупованих територіях і олігархами, замість.. [весь]
Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі [4]

slavikf
stitov1955, соромлюся запитати
Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії – New York Times [5]

slavikf
Принципово не відкриваю посилання Хіба важко зкопіпастити суть, та залишити посилання на оригінал?
Російські стратегічні бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Одесі [4]

stitov1955
Обещаю любовь, ласку и заботу.
Возьму малого пуделя (уход и ласку гарантирую) . Цвет любой.. Мой умер - 15 лет. Титов С.Я. 067 792-83-06, Каневский номер 3-40-08, E-mail stitov1955@ukr.net [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"