Переглянув більшість тем що зараз знаходяться у рубриці "Нові теми".
Переглянув дати реєстрації дописувачив що залишили в цих темах найбільшу кількість повідомлень.
Переглянув правила сайту.
На мою думку більшість дописів у нових темах - "флуд". Визначення цього терміну в правилах відсутнє. Найбільше флуду,знову ж таки на мою думку, припадає на дописувачів що зареєструвались в квітні.
Маю наступні питання:
1.Я помиляюсь у визначенні терміну - флуд?
2.Адміністрація нічого не має проти того щоб теми зафлуджували?
3.Флуд є єдиним засобом щоб підтримати кількість відвідувань сайту?
Не можу не погодитися з CLIPPER. Тi, хто знаходив цiкавi теми для обговорення, теми, що хвилюють канiвчан, дедалi рiдше з'являються на сайтi. Натомiсть його наводнили флудери.
приблизно лише кожен 10-й, (швидше, кожен 20-ий ) Український користувач Інтернету цікавиться політикою. Левова частка користувачів українського сегменту Мережі використовує її в чисто утилітарних цілях – розважального контенту....
Намагались ми свого часу поспілкуватись про щось серйозне, але як не правила сайту забороняють когось ображати, то опоненти попадаються несерйозні. Так і живем.
Теми на сайті піднімаються гострі, актуальні і серйозні. Та трапляються відвідувачі сайту, рівень інтелекту яких не дотягує, щоб підтримати дискусію чи зробити аналіз. От вони і "чешуть язиками - клавішами на компі" від нічого робити.
То хіба в цьому вина власника сайта? Глибше дивіться.
Зріть... у корінь.
А что мы хотим поменять? Сайт был создан для того, что бы каждый мог и почитать и оставить свой коментарий. При чем с любым уровнем интелекта. Так даже интересней. Но как можно запретить нести всякий бред? Да никак. Тот, кто его несет, уверен, что это очень даже мудрые мысли. Не нравится - минусуйте или не читайте. Последнее время коменты стали скоре стёбом и подтруниванием. Серьезно обсуждать тему, по крайней мере для меня, можно только видя или хотя бы зная собеседника, а так сразу чуть-что крутой переход на обиды и обзывание. Может потому и исчезли с сайта именные пользователи? Виртуальный мир именно это и подразумевает, что никто никого не знает и не должен знать. А инкогнито все вдруг такие смелые, сам себе иногда удивляюсь.
Предлагаю сделать функцию игнорирования. Кнопочку такую. Каждый сам для себя решает чьи коменты и темы не будут у него отображаться. А тот кого игнорируют не знет сколько людей и кто его игнорирует.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]