телефон 0674429453 юрий григорьевич непожалеете
Всього коментарів: 16 Сторінка коментарів: 1 peps@muz 9 листопада 2012, 13:34IP: 188.163.237.xxx Рейтинг: 0 спасибо. 911 13 листопада 2012, 12:53IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 и как это понимать? Что предлагаем, или покупаем? TOXA 13 листопада 2012, 12:55IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 911, как, ты еще не звонил к юрий григирьевичу? ;)Влад01 13 листопада 2012, 12:57IP: 102.0.2.xxx Рейтинг: 0 Похоже что затроллить кого-то кто-то хочет.
Я "за" удаление поста. 911 13 листопада 2012, 12:59IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 нет, о что за хрень? TOXA 13 листопада 2012, 13:07IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 Будем рассуждать логически. Запостила MARFA111, а peps@muz всего через три минуты поблагодарил(а). Выходит юрий григорьевич укладывается в три минуты телефонного разговора что-бы он ни делал.
круг сужается ;) basozy 13 листопада 2012, 13:22IP: 91.124.200.xxx Рейтинг: 0 кагбе Юрий Григорьевич не отвечает.
гмм.. что делать ? basozy 13 листопада 2012, 13:28IP: 91.124.200.xxx Рейтинг: 0 подстава блин, Юрий Григорьевич не выходит на связь..
Наверно Юрий Григорьевич копит на телефоне входные звонки, шоб патом оптом разрулить всех пасетителей каневнета.
а посему рекомендую для получения максимума удовольствия от общения с Юрием Григорьевичем, пользоватся скайпом. TOXA 13 листопада 2012, 13:32IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 А у него на телефона "скучные гудки" или музычка какая? Если музычка, то за три минуты вполне можно наслушаться в своё удовольствие. basozy 13 листопада 2012, 13:33IP: 91.124.200.xxx Рейтинг: 0 обычный гудок и никакого обещаного удовольствия.. разводняк TOXA 13 листопада 2012, 13:34IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 а проверь счет, вдруг это тот самый "волшебный номер" при звонке на который деньги не снимают, а начисляют. я про такой в интернетах читал, да-да. basozy 13 листопада 2012, 13:38IP: 91.124.200.xxx Рейтинг: 0 не-а нифига TOXA 13 листопада 2012, 13:40IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 наверно там три минуты надо ждать чтобы сработало basozy 13 листопада 2012, 13:55IP: 91.124.200.xxx Рейтинг: 0 капец, Юрия сийчас затроллят.. 911 13 листопада 2012, 14:04IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 а я вот как-то стремаюсь звонить не знакомому мужчине и после разговора "не пожалеть" slavikf 13 листопада 2012, 14:56IP: 46.247.233.xxx Рейтинг: 0 а от Зураб Гэоргиевич звучало б куди ефектніше
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів» У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ Закривають два дитсадки Гопак «Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути
Популярні за тиждень: У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей [0] Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів» [0] Про що зараз спілкуються:
Олександр Скорина Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь] Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]святослав Корупція на чонгарських мінах закінчується тим,
Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]rod ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.Звички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe slavikf, не зрозумів взагалі ніц.
Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життяЗвички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.Звички воєнного часу [8]slavikf святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню.
Інакше я б не встрягав.Звички воєнного часу [8]святослав Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприкладЗвички воєнного часу [8]slavikf Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу.
Далі читати просто не став.Звички воєнного часу [8]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото