Основні обов'язки: Оформлення кредитів на побутову техніку. Консультування, супровід клієнтів. Звіти.
Вимоги: середньо-спеціальна освіта, можна студент заочної форми навчання. Правильна вимова, комунікабельність, вміння і бажання працювати в команді і розвиватися в банківській сфері, відповідальність пунктуальність, знання ПК.
Тел: О93 8081 936 Наталія
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]