ВІТАЄМО! З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАНІВЩИНИ!
ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!
БАЖАЄМО ЩАСТЯ, РАДОСТІ, ЗДОРОВ'Я ВАМ!
ЩОБ ЗАВЖДИ ЛАД БУВ У ВАШОМУ ДОМІ, В ГОСПОДІ, НА ГОРОДІ, І В ПОЛІ!
ЩОБ БУЛИ ВИ САМОДОСТАТНІМИ ЛЮДЬМИ, ДЕРЖАВА ШАНУВАЛА ВАШУ ПРАЦЮ, А ВИ ОТРИМУВАЛИ ЗА НЕЇ НАЛЕЖНУ ВИНАГОРОДУ!
КАНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПП "УДАР" ВІТАЛІЯ КЛИЧКА"
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]