12 січня о 8 ранку до канівських вогнеборців надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Бобриця. Як інформують в управлінні ДСНС в Черкаській області, причиною пожежі стало грубе порушення правил пожежної безпеки. Господар зловживав алкоголем, тож за порядком у будинку не стежив. Усе приміщення було захаращене сміттям та старими домашніми речами. Частина з них розміщувалась впритул до печі. Вночі легкозаймисті матеріали почали тліти, пожежа швидко поширилась на горище. Коли почав палати дах, пожежу помітили сусіди, які і повідомили про загорання за телефоном «101». Попри зусилля пожежних врятувати господаря, який отруївся димом, не вдалося.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]