пропоную послуги з ведення бухгалтерського обліку власникам бізнесу в м.Каневі та Канівському районі, створення та здачу електронної звітності, оформлення документальних відносин з органами влади, статистики, фондами соціального страхування, податкової служби (реєстрація, трудові договори, тощо).Звертатися за телефоном:063-177-04-58
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]