Настала весна. Господарі взялися за наведення ладу на своїх присадибних ділянках. І не зважаючи на заборону спалювати сміття, місто затягло димом від багать. А чому б не компостувати торішнє листя та траву? Була б користь, як і господарству - так і довкіллю.
Керівники міста, ви не бачите, як трують продуктами горіння місто? І ось вам ще одна можливість поповнити міський бюджет - штрафуйте паліїв.
Але багаття - це ще пів-біди. Вже кілька годин палають гори навпроти шостої школи. Вогонь підкрадається вже до соснових насаджень, а вони ж горітимуть, як смолоскипи.
І ці пожари повторюються з року в рік... ![](gal/4567/30.11.2014_225.jpg)
|