Це - справжній Українець, не зважаючи на те, що говорить російською мовою. Він має мужність сам-один серед біснуватої юрби відстоювати свої погляди, відстоювати свою правду.
Калина, вряд-ли он патриот Украины, просто здравомыслящий человек.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]