Віддам кошенят в добрі руки! Їм півтора місяці. Дуже милі, лагідні і грайливі. Є дівчинка і три хлопчики. Кошенята чекають на турботливих господарів. Батько і мати - українські лісові коти. Ловлять залюбки мишей, пацюків (крис), ящірок. Не підпускають до оселі гадюк. Не перебірливі до умов існування. Тел. (097)2503138
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]