kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > ГО Майдан 

УВАГА - Фальсифікація виборів по Канівські!

Сьогодні виборець  перевіряючи себе у списках виборців на виборчій дільниці  зясувала  що, за її адресою в приватному будинку прописані ще шість сторонні особи. На питання як таке могло статися,  члени виборчої дільниці відповіли що, списки виборців надав Канівський  відділ реєстру виборців,  а перелік прописаних осіб за вказаною адресою тим  надали у паспортному столі.

Є підозра що певні особи, діючи умисно, та імовірно з корисливих мотивів, з метою впливу на результати виборів, підробивши документи чи якимось іншим способом внесли до реєстру списку виборців осіб, які  ніколи не були зареєстровані за вказаною адресою.

 Вважаємо що,  зроблено це  навмисно,  щоб скористатися на місцевих виборах бюлетенями тих « мертвих душ» ,  а вкинути їх в урну  знаючи що ті  не прийдуть голосувати не складе великих труднощів.

А якщо  так, то у діях невідомих осіб вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 158 Кримінального кодексу України «Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів,  референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців».

Завтра будемо  виясняти,  як у паспортному столі  м. Канів без відома власника будинку прописують в його будинок сторонніх осіб та подавати заяву до правоохоронних органів.

З певних причин не вказуємо адресу і прізвище власника, до вияснення  обставин справи.

Тому шановні виборці  пропонуємо терміново  зясувати хто насправді прописаний у вашому будинку чи квартирі, бо наслідки можуть бути непередбачувані, особливо в квартирах де немає домової книги.

Якщо зясується що,  і у Вас подібна ситуація допоможемо з заявою та поділимось  інформацією.

Голова ГО «МАЙДАН»                                           О.В.   Корнєєв

ГО Майдан

19 жовтня 2015, 20:57

Теги статті:
підробка документів   кримінальний злочин  
Голосів:
3
12

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
POZITIVE

20 жовтня 2015, 19:10

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Шановний пан Корнєєв, не треба таких гучних, популістсько-скажених, дурнуватих заяв робити. Розберіться в питанні. Пояснюю своє невдоволення вашою "пламєнной реч'ю": років надцять назад, на якихось виборах (вже не пам'ятаю саме яких) прийшли запрошення на вибори. Моє здивування було, коли виявилось, що в мене проживають мої сусіди і бабця, якої вже, на той час, не було 2 роки. Пішла в реєстр виборців, навела шкандалю, а виявилось все просто:1.Стара та нова нумерація має розбіжності.2.Недосконала робота паспортного столу та РАГСу.3.Закон України "Про Державний реєстр виборців" (якщо не помиляюсь) тощо. Отже, прийшла і все виправила. На ці вибори вже все добре-ні мертвих душ, ні сусідів моїх "коханих". П.с. Зара читаю книжку Гоголя. От "горе от ума" - то про Вас, шановний, Корнєєв О.В. Ви краще розкажіть, як ви ідеї Майдана відстоюєте?
POZITIVE

20 жовтня 2015, 19:14

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 0
Вибачаюсь. Не Гоголь-Грибоєдов. Блондинкам можна помилятисья. На відміну від Вас. На Майдані вони були...Тьху.Срамота!

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ

Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року

#8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА?

На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин

«Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років

Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор

Novynar777, повідомлення для Вас

#8лет. ЧАСТЬ ПЕРВАЯ. ДЛЯ КОГО ЭТО ВИДЕО?

«Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні

Популярні за тиждень:

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна. Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше. А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блін
Правила сайта [503]

WayBe
Джанго, дякую друже! Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення. Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
WayBe, привіт. Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто. Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь]
Правила сайта [503]

Джанго
Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

slavikf
Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

Джанго
Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.
Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

святослав
Камарджоба, Побратиме, Царство Небесного, Ніґояне, ми це зробили, Бро RU Гимн "Слава Жизни".Люди Господу верили как Богу.А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит... [весь]
Завтра БуЛла П*яТиДЕСЯТNYЦя [18]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Ромаріо вражає Серий пред'являє До мурашок
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Березень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"