Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого 2016 року
на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні відбудеться смолоскипна хода з площі Героїв Майдану (від авто-вокзалу) до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на Соборній площі. По завершенні ходи: мітинг-реквієм.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]