Продам хату в с. Яблунів Канівського р-ну Черкаської області, з усіма надвірними спорудами. Ділянка 25 соток. Біля хати сад, неподалік заходиться ліс, гарне місце для пасіки. Ціна договірна. тел.0967790864
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]