kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > kaniv_radikal 

Як радикали під Кабмін корів водили

З екранів телевізорів від міністрів та радників ми щодня чуємо одну і ту саму мантру про необхідність підтримки вітчизняного виробника. Уряд завченими фразами стверджує, що ВВП зростає, мінімальні заробітні плати та пенсії зростають, як на бобах, а інфляція наче не така і велика.
Проте достатньо роззирнутись навколо аби зрозуміти – люди виживають, як можуть. Хто підробляє на підсобних роботах, інші живуть за рахунок власних городів, одиниці отримують мізерну заробітну платню на важких підприємствах. В великих містах роботу знайти можна. На селі – зась. Чи не єдина можливість вторгувати бодай якісь живі гроші і не вмерти з голоду – тримати корову. Молоко, сир і сметана – продукти без перебільшення стратегічні, а значить, мають захищатися і підтримуватися державою. Це так насправді?



Насправді ж, селянин кинутий владою напризволяще. Ані програм підтримки, ані дешевих кредитів. Допомоги ніякої, тільки сама шкода. Неконтрольовані оптовики знахабніли геть. Встановили ціну за літр молока в дві з половиною гривні за літр – дешевше пляшки води! Скупляють за безцінь і продають в три дорога. В магазині пляшка розведеного і розбавленого молока 12-13 гривень!
Розірвати цю змову взявся Лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Разом з побратимами він вимагає від Кабінету міністрів встановити мінімальну закупівельну ціну на літр молока не менше 5 гривень та повернути пільгове оподаткування сільського господарства.
"Колись мало не в кожній сільській сім’ї було по дві-три корови. Сьогодні ж і одної немає, бо селяни продають молоко дешевше води і на утримання худоби їм просто не вистачає грошей. Молочні монополісти ставлять свої умови виробникам, які змушені продавати їм молоко за копійки, щоб воно взагалі не зіпсувалось. Спробував би Яценюк на зарплату у півтори тисячі прогодувати п'ятьох корів. Тому з командою привели під Кабмін стадо корів і бідних доярок, щоб ці міністерські держиморди дізналися звідки береться молоко", – заявив Олег Ляшко під стінами Кабінету міністрів.
Радикали наполягають – Уряд має втрутитися зобов’язати оптовиків збільшити закупівельні ціни на молочну продукцію і притягти до відповідальності організаторів змови проти молочарів. Сьогодні країна виживає лише завдяки селу і не розуміти цього, значить бути ворогом України.

kaniv_radikal

19 квітня 2016, 21:11

Теги статті:
Ляшко   Кабмін   реформи   радикали   РПЛ  
Голосів:
12
48

Всього коментарів: 22

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча

Про дрони, що знищили російські літаки (Long Version)

Зникли речі та пошкоджені дзвони: представники московського патріархату залишили храм на Черкащині

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ (відео)

Перші Контрактники 18-24 пройшли контрольно-тактичні заняття у 92-й бригаді,

Що таке «Контракт 18-24»?

Почесною відзнакою нагородили канівську художницю Любов Міненко

Канів шепоче таємниці: які секрети приховує місто з часів Київської Русі

Вбойка 2033

Популярні за тиждень:

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча [0]

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16 [0]

Про що зараз спілкуються:

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"