kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Офіційно > Влада 

Ласкаво запрошуємо до Канівського коледжу культури і мистецтв!

Доброго дня,

шановні абітурієнти, батьки, запрошені гості, колеги, всі присутні!

На сьогодні для Вас, шановні абітурієнти, доленосним є завдання не тільки вибору майбутньої професії, навчального закладу в якому Ви будете продовжувати здобувати освіту, а й підготовка до вступної компанії 2017 року.

7 квітня - день відкритих дверей у коледжі, запрошуємо Вас. Початок - о 10й годині ранку.

 

Життєдіяльність коледжу – досить складна система, яку неможливо охарактеризувати повною мірою за короткий час.

Наш навчальний заклад створено у липні 1944 року як технікум політосвіти  в   місті Білгород-Дністровську. У 1957 р. його було перенесено в м. Канів та в подальшому перейменовано в технікум з підготовки культурно-освітніх працівників; культурно-освітнє училище; училище культури; училище культури і мистецтв. У 2013 р. на базі училища створено Канівський коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Канівський  коледж культури і мистецтв  – це вищий навчальний заклад, в якому здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” (на основі базової загальної середньої  освіти навчання триває 3 р. 10 міс., на основі повної загальної середньої освіти навчання триває 2 р. 10 міс.) денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки – 02 Культура і мистецтво:

Спеціальності:

021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

024 Хореографія (народна, бальна, сучасна) (тільки денна форма навчання)

025 Музичне мистецтво (в рамках спеціальності навчання здійснюється за трьома спеціалізаціями: духові та естрадні інструменти, народні інструменти та народне пісенне мистецтво)

026 Сценічне мистецтво

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»

          Менеджер соціокультурної діяльності здійснює управлінську, культуро творчу, соціально-орієнтовану, комунікативно-організаторську, інформаційно-просвітницьку та пошуково-дослідницьку функції.

          Спеціальність дозволяє використовувати отримані знання на таких посадах:

-         керівники підрозділів у сфері культури, дозвілля, відпочинку та рекреації;

-         керівники підприємств апарату управління (директор, заступник директора організацій та підприємств у сфері культури і мистецтв);

-         фахівці в галузі маркетингу, фандрейзингу (експерт із зовнішньо культурних питань, фахівець з організації корпоративної культури та ділового туризму).

Спеціальність «Музичне мистецтво»

Спеціалізація «Народні інструменти»

Ті хто обрав цю спеціальність, оволодівають  грою на народних інструментах (баяні, акордеоні, гітарі, скрипці, сопілці, бандурі, домрі, балалайці, цимбалах), вивчають оркестрове диригування, інструментознавство, інструментовку, методику роботи з оркестром, цикл музично-теоретичних і культурологічних дисциплін.

В коледжі діє оркестр та ансамблі народних інструментів, фольклорний ансамбль, ансамблі скрипалів, бандуристів, сопілкарів, гітаристів.

Спеціалізація «Баяніст (акордеоніст) – акомпаніатор»

Без баяна неможливо провести клубний вечір, концерт. Без акомпаніаторів не можуть працювати хоровий та танцювальний колективи. Не проходять без баяна і народні свята.

Студенти цієї спеціалізації вивчають баян, акордеон, методику акомпанементу, підбір на слух, транспонування, переклад та обробку музичних творів для баяну. Вони беруть участь в оркестрі та ансамблях народних інструментів.

В коледжі працює ансамбль баяністів.

 

 

Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

Пісня – душа народу. Майбутні керівники хорових колективів вивчають хорове диригування, постановку голосу, аранжування, розшифровку народних пісень, хорову літературу, хорознавство, цикл музично-теоретичних і культурологічних дисциплін, оволодівають грою на фортепіано, баяні, бандурі та ін. інструментах.

В коледжі працюють: народний хор, вокальні ансамблі, студія естрадного співу.

Спеціалізація «Духові та естрадні інструменти»

В період навчання студенти вивчають оркестрове диригування і диригентську практику, інструментознавство, інструментовку, методику роботи з колективом, цикл музично-теоретичних дисциплін, беруть участь в роботі духового та естрадного оркестрів і ансамблів, які неодноразово відзначені на обласних, республіканських та міжнародних фестивалях.

Спеціальність «Сценічне мистецтво»

 Випускник цієї спеціалізації – режисер-постановник будь-якого масового дійства, літературно-музичної композиції, тематичного вечора, конкурсів, фестивалів і т. п.

Майбутні спеціалісти вивчають режисуру, сценічну мову, сценічну майстерність, історію масових свят і обрядів, збирають і відроджують до життя народні календарні свята.

Спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

Випускники цієї спеціалізації – фахівці аудіовізуального мистецтва та виробництва. Під час навчання студенти оволодівають технологією створення всіх видів телепрограм та керівництвом аматорським творчим колективом. Вони мають можливість працювати над своїми авторським програмами, використовуючи сучасні комп’ютерні технології. В їх розпорядженні відеопереглядова та відеомонтажна аудиторії, велика фільмотека. Виробничу практику студенти проходять на провідних телеканалах нашого регіону та України (“Рось”, ”Ільдана”, "Вікка", ”1+1”, ”5 канал”, "ТРК-Київ", ”УТ-1”, ”ICTV”), де багато з них в подальшому і працевлаштовуються.

 

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Готує фахівців інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Під керівництвом висококваліфікованих викладачів студенти опановують сучасні комп’ютерні технології, методику організації та здійснення роботи бібліотечних закладів, черпають вічну мудрість книг, щоб в подальшому нести її до читачів.

Спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Готує керівників аматорських колективів (гуртків, студій) та викладачів образотворчого мистецтва.

Студенти вивчають живопис, скульптуру, графіку, композицію, методику викладання, оволодівають сучасними технологіями Hand Made. Результатом роботи відділу є участь творчих робіт студентів у чисельних виставках, вернісажах, багатьох інших мистецьких заходах міста та регіону.

В коледжі працюють: сувенірний цех, майстерні з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.   

Спеціальність «Хореографія»

Готує керівників аматорських танцювальних колективів, артистів ансамблю народного, бального та сучасного танців, викладачів хореографії.

Студенти вивчають класичний, народний, бальний, сучасні танці, композицію і постановку танцю, майстерність актора, історію костюма, хореографічного мистецтва, музичну грамоту, одержують навички гри на музичному інструменті. В коледжі працюють танцювальні ансамблі: “Канівчанка”, „Канів-Денс”, „Спалах”, „Піраміда”.

 

Наші переваги:

-   якісна освіта;

-   потужна матеріально-технічна база;

-   підготовка за широким спектром спеціальностей з напрямків;

-   якісний професорсько-викладацький склад;

-   навчання за державним замовленням;

-   можливість творчого зростання та участь у художніх колективах;

-   комфортабельний гуртожиток;

-   спортивний зал;

-   простора їдальня;

-   комп’ютерні класи;

- бібліотека з читальним залом та вільним доступом до Інтернету;

     - подальше працевлаштування.

   

За майже 60 років навчально-виховної діяльності навчальним закладом підготовлено біля 7 тисяч працівників культури і мистецтв. Наші випускники успішно працюють у закладах культури та освіти області, інших регіонів країни. Багато обдарованої, талановитої молоді запрошено і працює в Італії, Росії, Німеччині, США, Китаї та інших країнах. Наші студенти є переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та учасниками днів культури країн Європи.

Немало вихованців навчального закладу отримали народного, заслуженого артиста України, звання “Заслужений працівник культури України”, удостоєні державних премій. Серед випускників коледжу: заслужені працівники культури: Марштупа В. В., Козленко І. І., Лисенко М. П., Прошак О. В., Підгірна Л. Г., Колос М. Г., Вовк Д. В., Масюк М. І., Матющенко В. І., Корисько Н. М.; діячі мистецтв Корисько А. П. та ін.; кандидати історичних наук: Сокур Л. А., Брижицька С. А., Тихомир В. П.; кандидати мистецтвознавства: Нечитайло В. С., Святелик Ю. В. і багато інших. Також заслужений артист України А. Ковальський, нар. артист України А. Драженко, кандидат пед. наук, завідувач кафедри режисури Київського національного університету культури і мистецтв С. Деркач.

З перших років діяльності навчальний заклад став живильним джерелом відродження національної культури, окрасою Канева і Черкащини. Творчі колективи Канівського коледжу культури і мистецтв послідовно і невтомно пропагують народне мистецтво.

Народний ансамбль танцю “Канівчанка” (кер. О. Горідько), народний хор (кер. В. Байкін), фольклорний ансамбль “Здоровенькі були”  (кер. П. Шевченко) неодноразово виступали на сценах Франції, Німеччини, Польщі, здійснили творчі тури по містах Білорусі, Польщі, Естонії. Духовий оркестр (кер. Р. Близнюк), естрадний оркестр (кер. О. Кириченко), ансамбль баяністів (кер. О.В. Павленко), ансамбль бандуристів (кер. Л. Кондратенко), ансамбль «Плектораль» (кер. О.С. Павленко), фольклорно-етнографічний ансамбль “Оберіг”  (кер. В. Байкін), ансамбль «Парафраз» (кер. О.В. Павленко), театр пісні «Джерело» (кер. М. П. Лисенко), викладачі та студенти відділів режисури, кіно-фото-відеосправи, бібліотечної справи, образотворчого мистецтва є неодмінними учасниками багатьох мистецьких акцій.

За багато років змінювалися програми, вимоги, назва закладу, але педагогічний колектив завжди дбав про підготовку висококваліфікованих спеціалістів майстрів своєї справи.

 

Особливість вступної кампанії 2017 року

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, свідоцтво про народження);

копію ідентифікаційного коду;

копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатку до нього (атестат, свідоцтво, диплом);

копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

копії документів, що засвідчують спеціальні права на участь у конкурсному відборі (за наявності);

копію військового квитка (посвідчення про приписку);

копію трудової книжки (для вступника на заочну форму навчання);

вісім кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;

чотири конверти та папку з файлами для документів.

 

Про особливості вступу пільгових категорій абітурієнтів можна дізнатися у приймальній комісії за телефоном (0236) 3-20-58.

 

Шановні випускники, батьки! На завершення свого виступу висловлю сподівання, що наша сьогоднішня зустріч дасть вам можливість по-новому поглянути на Канівський коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – сучасний, мобільний, успішний, навчатись у якому престижно і цікаво. Ми маємо всі підстави стверджувати, що коледж якісно готує вчителів для національної школи, фахівців культури і мистецтв. Нам є що запропонувати майбутнім абітурієнтам!

Шановний абітурієнте, навчаючись в нашому коледжі, Ви матимете змогу не тільки отримати якісну освіту, а й стати конкурентоспроможним фахівцем.

Майбутні вступники. Ми бажаємо Вам вдало скласти ЗНО та пройти творчі випробування.

Будемо раді Вас зустрічати нашими абітурієнтами, а надалі – студентами.


КАНІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО

УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ –

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

УНІВЕРСИТЕТУ

оголошує прийом студентів

на 2017-2018 навчальний рік за спеціальностями:

«Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»,

«Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Сценічне мистецтво»,

«Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

      Ліцензія: серія АЕ № 458732 від 28.07.2014 р.


 

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ:

на основі  базової з/с освіти (термін навч. – 3р. 10м.)

повної з/с освіти (термін навч. – 2р. 10м.)

із спеціальності

«Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

коледж готує:

- фахівців з аудіовізуального мистецтва та виробництва;

із спеціальності

«Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

коледж готує:

- керівників аматорського колективу (гуртка, студії) декоративно-прикладного мистецтва;

- викладачів декоративно-прикладного мистецтва;

із спеціальності

«Хореографія»

коледж готує:

- керівників аматорських танцювальних колективів, артистів ансамблів народного, бального, сучасного танців, викладачів хореографії;

із спеціальності

«Музичне мистецтво»

коледж готує:

- керівників оркестрів та ансамблів народних інструментів, баяністів (акордеоністів)-акомпаніаторів;

- керівників оркестрів і ансамблів духових та естрадних інструментів;

- керівників хорових колективів;

із спеціальності

«Сценічне мистецтво»

коледж готує:

- режисерів видовищно-театралізованих заходів;

із спеціальності

«Менеджмент соціокультурної діяльності»

коледж готує:

- менеджерів соціокультурної діяльності;

із спеціальності

«Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

коледж готує:

- фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи

на основі  базової з/с освіти (термін навч. – 2р. 10м.)

повної з/с освіти (термін навч. – 1р. 10м.)

 

Заяви та документи приймаються:

на основі базової загальної середньої освіти

з 01 до 14 липня

на основі повної загальної середньої освіти

з 12 липня до 08 серпня

 

Строки проведення вступних іспитів,

творчих конкурсів та співбесід

на основі базової загальної середньої освіти

з 15 до 22 липня

на основі повної загальної середньої освіти

з 28 липня до 07 серпня

 

Адреса коледжу:

19000, м. Канів, вул. Ю. Іллєнка, 24

Тел. (04736) 3-20-58

e-mail: kaniv-uk@ukr.net

веб-сайт: http://www.kukim.org/

 

 

ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ:

на основі повної загальної середньої освіти

приймає на спеціальності:

«Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Музичне мистецтво», «Сценічне мистецтво», «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

«Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Термін навчання – 1 рік 10 місяців

Заяви та документи приймаються:

з 12 липня до 08 серпня

Строки проведення вступних іспитів,

творчих конкурсів та співбесід

з 09 до 12 серпня

 

Вступні випробування:

на основі базової з/с освіти

денна форма навчання

зі спец.: «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Хореографія», «Музичне мистецтво», «Сценічне мистецтво», «Менеджмент соціокультурної діяльності»:

спеціалізація (творчий конкурс),

укр.мова (усно);

зі спец.: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»:

укр.мова (усно),

історія України (усно);

на основі повної з/с освіти

денна та заочна форми навчання

зі спец.: «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Музичне мистецтво», «Сценічне мистецтво», «Менеджмент соціокультурної діяльності»:

спеціалізація (творчий конкурс),

сертифікат з предмета «Українська мова та література»;

зі спец.: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»:

сертифікат з предмета «Українська мова та література»,

сертифікат з предмета «Історія України».

 

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

копію паспорта, свідоцтва про народження, ID-карти;

копію ідентифікаційного коду;

документ про здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток (свідоцтво, атестат, диплом);

сертифікати ЗНО (для вступників на основі повної з/с освіти);

копії документів, що засвідчують спец. умови на участь у конкурсному відборі (за наявності);

копію військового квитка (посвідчення про приписку);

копію трудової книжки (для вступників на заочну ф. навчання);

вісім кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;

чотири конверти та папку з файлами для документів;

медичну довідку (для вступників на спец. «024 Хореографія»).

 

На час вступних іспитів та навчання в коледжі всі бажаючі забезпечуються гуртожитком.

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ПРАЦЮЄ:

з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00

обідня перерва з 13.00 до 14.00

в суботу з 9.00 до 14.00

неділя – вихідний.

 

WayBe

27 лютого 2017, 14:07

Теги статті:
вступ  КККіМ  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Вибори та ІПСО

Вибори та ІПСО

У травні 2024 року спливають пʼять років президентства Зеленського. Кажуть, що він утратить легітимність. Це правда? ― Ні, це антиконституційна маячня

Мобілізувалися польські жінки і оприлюднили звернення до фермерів.

"Хтось хоче створити недієздатний орган": експерт прокоментував позицію бізнесу щодо перезавантаження БЕБ

Російські пропагандисти поширюють відеопровокацію з так званим «сином Сирського»

Конфлікт Зеленського і Залужного спровокувала кремлівська ІПСО, зʼявились документи – Washington Post

Сесія Канівської міської ради вкотре не відбулася – депутати зібралися, проте не зареєструвалися

Президент призначив нового очільника Тероборони. Ми поспілкувалися з тими, хто його вчив, з ним воював, намагався домовитись і був поруч (але з іншого боку) на Майдані. Короткий профайл Ігоря Плахути

Щодо участі парламентської делегації у щорічній Мюнхенській конференції з безпеки

Популярні за тиждень:

Мобілізувалися польські жінки і оприлюднили звернення до фермерів. [0]

У травні 2024 року спливають пʼять років президентства Зеленського. Кажуть, що він утратить легітимність. Це правда? ― Ні, це антиконституційна маячня [0]

Вибори та ІПСО [0]

Вибори та ІПСО [0]

Про що зараз спілкуються:

Весна надії
Мені б тоже цікаво було б послухати пяк вона голосувала?
Коли звітується депутат Черкаської районної ради Горьова Наталія? [2]

slavikf
Те, що сталося після квітня 2019 року нічому вас не навчило
Щодо участі парламентської делегації у щорічній Мюнхенській конференції з безпеки [1]

semko
Та Горьовій буде про що звітувати, аби ще всі депутати так працювали.
Коли звітується депутат Черкаської районної ради Горьова Наталія? [2]

semko
А що молодших та і взагалі нових людей немає? Нам в Місту потрібно енергійного, грамотного, ініціативного місьного голову до 50 років, який хотів і мав сили та бажання трудитися для людей. Хорошу.. [весь]
Канів через 100-98 років [3]

klimenko_2015
ПЕВНО ЩО НАМ ПОТРИБНИЙ АКТИВНИЙ ЗНАЮЧИЙ НАШИ ГРОМАДСЬКИ ПРОБЛЕМИ ХАЗЯЙНОВИТИЙ МУДРИЙ ТА ПРОКАТАНИЙ ЖИТТЯМ ДЯДЬКО З МИСЦЕВИХ, В НИВЯКОМУ РАЗИ НЕ З ЧИНОВНИКИВ КАНИВСЬК.. [весь]
Канів через 100-98 років [3]

Космонавт
Тільки Саня Рябошлик зможе навести порядок в Каневі
Канів через 100-98 років [3]

WayBe
Буду дуже усім Вам вдячний! Зараз це критична потреба, як для мого підрозділу, так і для мене особисто. Дякую, куме! Дякую друзі!
Збори для Володі Буренка [1]

voskresennai
Мій телефон 0938834311
Продам будинок [2]

voskresennai
Доброго вечора. Ви не залишили номер телефону. Цікавить будинок.
Продам будинок [2]

Vlad999
Нехай з Богом спочиває! Вічная пам*ять Герою!
На війні загинув 27-річний розвідник із Канева Руслан Анісімов [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Березень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"