мло, одмін, наця стаття з невдалою назвою про двохметровий сніговий шедевр декоративно прикладного мистецтва - моветон, а гола землячка з сіськами третього калібру, єт нормуль?
Згоден, груди правильної форми, чіткі ореоли з виразними сосками - красиво, але ніяк не гармонує серед тем громадського сайту міста Канева.
нічого Ти СЛАВКО в мистецтві не розбираєшся... як бачиш все надто гармоніює...
хоча дійсно ГІВІ дали лопату, щоб дурні думки в голову не лізли...
а все інше дуже кльово - цікаво, то в неї силікони чи справжні, а ну хто знає підтвердіть...
от якби вона ще ними потрясла)))
народ, наскільки я розумію, то великий сніговий маяк з тенісного столу так досі і височіє біля 35-го дому. Люди, вам і справді пофік, чи у вас там діти не ходять?
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]