Відбулося засідання батьківського комітету Канівської гімназії імені Івана Франка. Серед рішень - одне головне: створити ініціативну групу по збору підписів на висловлювання недовіри міському голові. В передвиборчій програмі мера Ніколенка В.В. пункту про знищення освіти не було, не було питання про злиття шкіл. Чекайте на сайті повідомлення про збір на тереторії гімназії всіх небайдужих до долі українців.
Школа №2 має свою давню славетну історію і свої традиції…
що гріха таїти – я сам в ній навчався колись…
хоча й не близько було ходити – та все ж на той час вона була найближча з українських шкіл у місті…
малий був тоді ще – та добре пам’ятаю як дуже хтілося навчатися саме в українській школі…
Отже, станемо як один на захист, брати-панове!
Не стерпимо наруги над храмом науки!
Не будь байдужим на догоду невігласам малоросійським!
Дебільна школа. Малюків грузять на 150% в той час як їм слід було б в "Войнушки" шпілить, а тупі батьки з піною у рота ще намагаються відстояти право дітей на відсутність дитинства.
Коли мові йде про економію бюджета то всі за а як до діла то зразу вилазить синдром "Тільки не в моєму городі".
Біда,коли закривають лікарню,яка обслуговує кілька сіл, де доживають віку діти війни.У Монастирищенському районі десять сіл можуть залишитися без лікарні. Там люди вийшли на мітинг.Але коли об'єднують дві напівпорожні школи, де тут трагедія?Дітей тепер люті вороги вчитимуть чи ті ж самі вчителі, але в інших стінах?
Было бы хорошо перенести Гимназию в 6 школу!! была бы гимназия со своим спортзалом!
Согласен что школа должна остаться украинской! Но директора нашей гимназии лучше снять с должности!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]