Рятуйте ! - скажені тітки вимагають зробити щось корисне для суспільства. :)
Тут, чергова, місцева скажена тітка бальзаковсього віку - вимагає щось там зробити корисне для суспільства...
(канос ком уа)
***
Доповідаю.
Я тут черговий, "диверсійний" рейд провів у тилу ворога - після того, як в черговий раз потонули діти на Дніпрі - від ознак бездіяльності місцевого орденаносця.
За звичкой, ходив у рейд - один, налегке.
А що робити ?! - більше не має кому....
Місцевий так званий бомонд, цвіт нації та його надія - готується до позачергових виборів у Каневі - готує тексти промов, як вони вас, місцевий обиватель, ощасливлять фактом свого існування...,
Так звані журналісти на цьому фоні готуються та вишукують варіанти підзаробити на рік вперед - а що робити ?! - більше вони нічого не вміють та тиждень виборів - їх рік годує ....
***
Вже є результати.
Здається, екологів мій неочікуваний рейд дещо роздратував.
To be continued
***
Ренькас, як людина, яка більше 25 років пропрацювала головним архітектором міста, та є співавтором генерального плану міста Канів - здається, нарешті збагнув - де у Каневі та прибережна захисна смуга ?! , та , на фото - показує її напрямок усім охочим.
Заберіть ви олівці у Святелика - бо, або собі яку шкоду зробить, або вийде конфуз як з його кумиром - януковичем.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]