Попід канівськими хатами пішли «волонтери» від Порошенка. Під виглядом заповнення анкети хто за НАТО, хто проти, а хто за мову, складають поголовні списки прихильників та тих хто не проголосує. Дані тотального сіткового маркетингу мають зводитись в єдину базу, аби в режимі он-лайн точково визначати кількість голосів які треба буде домутити.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]