У День святого Миколая відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста.
Захід відбудеться 19 грудня ц.р. о 19-00 на площі Героїв Майдану. Також програма відзначення свята Миколая в Каневі передбачає новорічний ярмарок, дитячий концерт та майстер-класи з розпису пряників. Не пропустіть!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]