Поліцейські задокументували факт незаконного перевезення деревини
Під час відпрацювання території міста Канів на автодорозі працівники групи швидкого реагування патрульної поліції зупинили автомобіль, водій якого перевозив деревину. Під час перевірки було встановлено, що водій транспортного засобу перевозив дерева акації без відповідних дозвільних документів.
Про це повідомляють у поліції Черкащини.
Для документування факту події було направлено слідчо-оперативну групу. Крім того, в адміністративних межах одного із сіл району, правоохоронці виявили ще 12 свіжозрізаних дерев породи акація, які були підготовлені для перевезення.
Автомобіль та деревину вилучено. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
просто шикарная новость! а когда с Гуты вывозили вековой дуб несколько гектаров то всем похер, а тут акацию поймали п*дарасы
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом