kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Карантин 

Канів у "червоній" COVID-зоні: люди протестують проти посилення карантину – як реагує влада

Протести проти посилення карантину у Каневі на Черкащині. Місто від сьогодні потрапило до "червоної" зони. Там закрили навчальні заклади та не курсує громадський транспорт. Протестувальники вийшли до будівлі міськради. Кажуть: переконані, що показники захворюваності у місті завищують. Чи так це? Розбиралася кореспондентка "5 каналу" Яна Лимаренко.

Під стінами міськради мешканці Канева на Черкащині вимагають вивести місто з "червоної" карантинної зони. Сьогодні – перший день, коли тут почали діяти суворі обмеження.

Наталія бавиться з онуками на площі, доки їхня мати мітингує. Родина просить відкрити садочки і школи.

"Залишити нема на кого, у квартирі проживають самі. Оце дивіться, оце одне дитятко, а це друге, оце дитятко пішло у перший клас, а це пішло у садочок, яке може бути дистанційне навчання", – говорить Наталія, мешканка Канева.

Місцеві вимагають повернути і громадський транспорт, що від сьогодні припинив курсувати. Кажуть: аби потрапити на роботу, тепер мають або витрачати всю зарплату на таксі, або йти пішки.

"Транспорт не працює, тобто людині треба вставати зранку, йти на роботу, а якщо їй на 7:00 або на 8:00, то вона в 6:00 має йти пішки", – розповідає Аліна, мешканка Канева.

Таксисти тим часом готуються працювати цілодобово. Проте, кажуть, у перший день посилення карантину роботи не побільшало, як і охочих одягти маски.

"Ми робимо, що маємо робити, а деякі люди не хочуть і маски одягати, ми просимо", – говорить Сергій Гейзен, таксист.

Усі вимоги оголосили міському голові Канева, але той повернути місто до "зеленої" зони не може. Пропонує звернутися до уряду.

"Єдине, що ми можемо по всіх цих канонах, по всіх цих законах, треба зібрати позачерговий виконавчий комітет, треба скласти грамотне виважене звернення до уряду, після чого зберемо позачергову сесію", – розповідає Ігор Ренькас, міський голова Канева.

Але таких обіцянок протестувальникам виявилося замало. Вони вимагають перевірити роботу місцевої лікарні. Мовляв, там завищують показники захворюваності на COVID-19.

Медики таким заявам дивуються. Кажуть: хворих відносно небагато, але їх щодень більше. У 23-тисячному місті на COVID-19 від початку пандемії захворіли 150 людей. І 117 із них – за останні два тижні. Лікарі переконані: обмеження "червоної" зони виправдані.

"Кількість зростає. Спочатку це були жителі міста Канева, тепер почали з'являтись і сільські діти, сільські жителі", – відзначає Наталя Горьова, директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Містяни миритися з обмеженнями "червоної" зони не згодні. Тепер збирають підписи за їхнє скасування та разом зі зверненням від міськради передадуть їх до уряду.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

WayBe

15 вересня 2020, 10:26

Теги статті:
коронавірус   карантин  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 7

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча

Про дрони, що знищили російські літаки (Long Version)

Зникли речі та пошкоджені дзвони: представники московського патріархату залишили храм на Черкащині

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб: ворог намагається завербувати українців, видаючи себе за СБУ (відео)

Перші Контрактники 18-24 пройшли контрольно-тактичні заняття у 92-й бригаді,

Що таке «Контракт 18-24»?

Почесною відзнакою нагородили канівську художницю Любов Міненко

Канів шепоче таємниці: які секрети приховує місто з часів Київської Русі

Вбойка 2033

Популярні за тиждень:

«Саме за каденції президента Зеленського почалася реальна боротьба з держзрадниками»: агент СБУ розповів про проникнення в офіс Сівковича та затримання Кулініча [0]

Після університету до ТрО: як канівчанка стала інструкторкою з домедичної допомоги 12 Червня 2025, 17:16 [0]

Про що зараз спілкуються:

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
Душові кабіни [2]

lauralordelaure
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

fishingessay
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

fishingessay
Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування.
Єлизавета Зубчук [2]

litytremble
Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись.
Єлизавета Зубчук [2]

polytrack
Причина видалення коментаря: Спам
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

tomorrowgrin
Причина видалення коментаря: Спам
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [4]

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"