kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > NIK74 

Вова купує квиток до Ростова

В Україні лютує Марина Порошенко. Універсальним кадровиком стала Маша Фокіна. Керівництво держави таємно перебралося в Умань, де президент під загальний шумок намагається підпільно придбати квиток до Ростова, щоб особисто спитати у одного з місцевих жителів про плюси, мінуси та підводні камені.

- Іменем Аллаха, відкривай, мерзенний кефір! - прогримів Зеленський, щосили стукаючи кулаком в закрите віконце непримітного кіоску на околиці, обклеєне оголошеннями "Поїздки на комфортабельних маршрутках в Ростов, Москву, Санкт-Петербург, Ялту, ДНР". - Щас підірву тут все до Ібліса, іншалла!

Кілька перехожих з місцевих покосилися на нього, але нічого не сказали. З метою конспірації, щоб не виділятися, Зеленський і його друзі по роботі були переодягнені паломниками-хасидами. На голові президента красувався саморобний штраймл з хутра нутрії, інші хизувалися в капелюхах з пришитими до них пейсами з гримерки "Кварталу 95".

- Ти що, віслюк, шахідів   не шануєш? - продовжував гарячкувати Зеленський, намагаючись вломитись в ларьок. - Аллах акбар не боїшся, мерзенний кизил ?! Так я зараз ...

- Вова, хасидів, - - обережно поправив його Єрмак. - Ми ж хасиди. Це інше.

- Чого ж нас тоді вся Україна боїться? - здивувався Зеленський.

- Це теж інше, - туманно відповів Єрмак.

- Бувай ми здорова, моя чорноброва, Вова купує квиток до Ростова! - гугняво проспівав якийсь неприємний місцевий бородань, проходячи повз з незалежним виглядом.

Глава держави втиснув голову в плечі.

- Чорт, як він мене впізнав? - страшним шепотом запитав Зеленський. - За характерною хрипотою?

- Це просто пісня така є ... - почав було Арахамія, розпливаючись в дурній посмішці, але Корнієнко швидко наступив йому на ногу.

- Ніякої такої пісні немає, - сказав Корнієнко, - точніше, є, тільки про Порошенка.

- А, що ж, гаразд, - заспокоївся Зеленський і, знову входячи в образ, закричав: - Порошенко, пошто Христа нашого розіп'яв, ірод окаянний?

- Ось так, - підтакнув Арахамія. - До речі, чули, цей гад свою Марину на вибори в Київраду відправив?

- Так? - ревниво насупився Зеленський. - Я тоді свою Лєнку теж відправлю, відразу на мера, ось Порох обламається!

- Гей, альо! - пролунав звідкись зверху обурений голос.

Всі підняли голови і побачили Ірину Верещук, що зачепилася парасолькою за електричний дріт.

- Ти ще хто, жаба? - похмуро запитав Зеленський.

- Це наш кандидат в мери Ірина Верещук, - нагадав Арахамія, знову розпливаючись в дурній посмішці. - Баба да, корабельна сосна.

- Лобкова Балка, - підтакнув сексист-дурносміх Корнієнко, задерши голову  і з задоволенням розглядаючи кандидата.

- А аудіогід у тебе в передвиборчій програмі є, Верещук? - невдоволено запитав Зеленський. - У моєї Лєнки, наприклад, є.

- Ще б пак, звичайно, у мене є аудіогід, - обурилася Верещук. - Я ж жінка-панімер.

Повз неї з дзижчанням пронеслися два бойових дрона СБУ і три квадрокоптера МВС. Десь неподалік завила сирена.

- Та  що у них там відбувається? - роздратовано хмикнув Зеленський. - І коли, врешті-решт, вже відкриється цей чортів ларьок?

- Ну написано ж, о 14.00, 15 хвилин залишилося, - сказав Єрмак. - А у Баканова з Аваковим зараз якраз антитерористичні навчання, типу хтось там замінував паломникам їдальню.

- Порошенко? - здогадався Зеленський.

- Ну  так, - підтакнув Арахамія. - Теж мені, секрет Полішинеля.

- Чи не Полішинеля, а Полішінеллі, - чинно  поправив його Зеленський. - Ось ти мікроб все-таки.

Арахамія зашарівся від задоволення.

Хтось торкнувся Єрмака за рукав. Повернувшись, глава ОП побачив  сльозливі  очі Вітольда Фокіна. Поруч з прославленим членом ТКГ чвакала губами його співоча внучка Маша.

- Андрюша, друже  мій ситний, познайомся з моєю онукою Пелагеєю, - сказав Фокін, штовхаючи Машу в спину. - Я чув, тобі потрібен спікер в переговорну групу?

Єрмак роззявив рота, але Маша зі значенням чвакнула йому, щоб підіграв, і глава ОП промовчав.

- Єфросинія у мене сірий кардинал, завжди за камерами, - з гордістю сказав Фокін, - не любить інтерв'ю, не любить пресу, так що з неї вийде відмінний спікер, повір старому дружку, Пафнутій. Пам'ятаєш, як ми з тобою в п'ятдесят третьому при надії гальку валянком пиляли?

- Ну не знаю, - з сумнівом протягнув Єрмак. - Мене і так вже все звинувачують, що я на прохання EL Кравчука його дідуся главою ТКГ прилаштував ...

- Тут головне, щоб у нас всіх спільна мова  була, - втрутився Зеленський, рішуче беручи ситуацію під особистий контроль. - От скажіть, ее, дівчино, що ви думаєте про громадянську війну на Донбасі?

- НАТО - зло, Путін - введи, - по-військовому відрапортувала Маша.

- Парадоксально, але початок добрий, - зрадів Зеленський. - Бажано найближчим часом закінчити цю війну, повернути людей додому і повернути наші території. Ось вам, дівчино, це, наприклад, бажано?

- Боже, какой вопрос запитали мене жахливий, - засміялася Маша, - я не знаю теж.

- А ось коли я щось обіцяю, це - не просто порожні слова. Закінчення війни і повернення українських територій - це мій головний пріоритет, - поважно сказав Зеленський, дивлячись Маші прямо в губи. - І це не якісь романтичні обіцянки.

- Ви такий розумний, - із захопленням сказала Маша. - Такий реалістичний!

- Андрюха, оформлюй на повну ставку! - рішуче сказав Зеленський, зашарівшись від задоволення. - Ця червоних ліній не перейде, хоч їй кілок на голові теши.

- Ось бачиш, Евдондосья, я ж казав тобі, що Евдюша Сіряк - мій друг ще з дитинства, мені тоді було вісімнадцять, а йому двадцять одне, - радісно сказав Фокін, обіймаючи за плечі Арахамію. - Він знає, що він робить, ось і карась в окулярах.

- Вчора ще була у нас священна корова, - знову проспівав якийсь перехожий, на цей раз без бороди, - а нині Вова пензлює до Ростова!

- Ось же все-таки до якої ганьби Порох докотився, - похитав головою Зеленський. - Щоб такі пісні про тебе люди складали ... Фу, не дай бог.

- От  так, - підтакнув Арахамія.

- Плюшки, плюшки, свіжі булочки! - бадьоро сказали ззаду. - Шановні імами, хто крайній за квитками на Ростов?

Всі обернулися і побачили чергового хасида в кипі, що  збилася на вухо.

- О, нарешті справжній шахід! - зрадів Зеленський. - Слухайте, любий брате мій во Христі, ви коли поїдете назад через Білорусь, скажіть, будь ласка, Олександру Ригоровичу Лукашенку, що я ж нічо, ну чо він як цей самий, їй-богу ...

- Це не шахід, - хижо сказав Єрмак. - Це так званий депутат Юрченко. Знімай кипу, підлий корупціонер, я тебе відразу впізнав. Змився-таки?

- Ну типу того, - зніяковіло зізнався Юрченко. - Ти думаєш, мене не знають ... Ну, звичайно, знають всі. Знають, що зі мною псувати відносини з-за якоїсь, бл # дь, там, двадцятки, ну, типу, десятки ... Ну, типу, де сенс?

Єрмак грубо вирвав з його рук короб з пляшками, заглянув всередину і, задоволено кивнувши, відважив хабарнику легкий стусан під зад.

- Було твоє, стало моє, - сказав Єрмак. - А ти вали давай звідси, в цій черзі чесні люди стоять, не рівня таким, як ти.

Юрченко понуро потрусив геть в сторону Одеської траси.

- Це ж просто, правда ?! - переможно закричав йому вслід Зеленський, погрожуючи пальцем. - І ми про це публічно домовлялися: вкрав - сядеш, брав хабар - сядеш! .. 28 років Порошенко заводив в Раду своїх корупціонерів, а коли ми йшли на вибори, ми обіцяли, що старі корумповані часи закінчаться! Буде дуже боляче! Думаєш, твій Порох тебе захистить ?!

- Та  так, - підтакнув Арахамія.

- Якраз з такої нагоди я розробив один дуже хароший антікаррупціонний реформ! - вигукнув голова Офісу простих рішень Міхеїл Саакашвілі. - Якщо його запустити, він буквально не залишить повітря для корупції!

- Як, ти ще тут? - неприємно здивувався Єрмак. - А ну ж запусти.

Саакашвілі урочисто дістав з-за спини велику кульку заповненугелієм, на якій було старанно виведено маркером: "Дуже хароший антікаррупціонний реформ", і запустив його. Кулька  стрімко злетів вгору і зустрілася  там з Іриною Верещук. Панімер в цей час якраз закурила і, витончено струшуючи попіл, випадково тицьнула в неї сигаретою. Пролунав вибух, Верещук з криком полетіла вниз, схопилася за дріт, влаштувала коротке замикання і в снопах іскор звалилася на дах кіоску, як комета.

- Чотирнадцять годин, - оголосив Єрмак.

В ту ж мить вікно кіоску гостинно розчинилися.

- Будь ласка, на найближчий ло  Ростова, - сказав Зеленський.

З ларька виглянуло торжествуюче лице  Антона Геращенко, незграбно затягнутого в дорогу екіпіровку спецназу МВС.

- Ну що, попалися, суки? - прошипів він.

В ту ж мить з усіх боків на паломників з нестямними криками кинулися бійці корду і ударами прикладів поклали їх обличчям в асфальт. На Зеленського навалився сам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

- Не смикатися, сучониш, - прогарчав він в саме вухо затриманому, боляче тикаючи його носом в калюжу. - Обіцяв, значить, ларьок підірвати, шахід смердючий? Мені вже місцеві доповіли. Говори, тварюка, хто велів тобі замінувати хасидську  їдальню на території історико-культурного центру імені Раббі Нахмана напередодні свята Рош га-Шана ?!

- А? - прохрипів Зеленський.

- Гей, Арсен, легше, це ж тільки навчання, - з тривогою сказав Геращенко, тихцем  піддаючи затриманому ногою по печінці.

- В умовах, максимально наближених до бойових, - повчально уточнив Аваков і, наостанок тріснувши главу держави рукояткою пістолета по голові, відпустив його, додавши, як би ні до кого не звертаючись: - А ще раз хтось скаже про кадрові перестановки в Кабміні , взагалі вб'ю.

Зеленський насилу піднявся на ноги і потер стрімко  зростаючу гулю.

- Ба, та це ж сам Володимир Олександрович Зеленський! - з величезним подивом сказав Аваков, розводячи руки для дружніх обіймів. - Яка приємна зустріч. Що привело вас до гостинної Умані?

- Та так, нічого, - похмуро сказав Зеленський. - Дякую, дуже дякую.

... Через півтори години кортеж у супроводі посиленого поліцейського конвою доставив його назад на Банкову.

https://antikor.com.ua/articles/409250-vasilij_rybnikov_vova_kupuje_kvitok_do_rostova

NIK74

20 вересня 2020, 23:10

Теги статті:
про Вову  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ"

COVID-19: у Каневі 12 нових хворих на коронавірус та 3 смерті

Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ, вул.Шевченка, 41 (Вишиванка)

МХП продовжує допомагати Канівщині у боротьбі з COVID-19

Червону зону подовжено

Канівські лісівники озеленили дитячий майданчик «Гайок»

Холодні батареі..........................................?????????

НАШ КАНДИДАТ № 1

У Каневі створять спецкомісію з контролю за дотриманням карантину

Афера року - опитування Зеленського

Популярні за тиждень:

транспортування газу. [11]

НАШ КАНДИДАТ № 1 [8]

Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ" [4]

Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ, вул.Шевченка, 41 (Вишиванка) [2]

Хто потрапляє в "червону зону" карантину в Україні з 19 жовтня: повний список [1]

Усе, що ви хотіли спитати про виборчі бюлетені, які отримаєте 25 жовтня 2020 року [0]

Сюрпризи місцевих виборів: що треба знати, щоб не "зламати мозок" [0]

Афера року - опитування Зеленського [0]

У Каневі створять спецкомісію з контролю за дотриманням карантину [0]

Холодні батареі..........................................????????? [0]

Про що зараз спілкуються:

українці
Я не можу зрозуміти про яку екологію Коржов розповідає і відродження міста Канів - це дві не совмісні речі. Коли бачиш де автомобіль і з труби чорний дим валить - яка екологія (Увести евростандарти.. [весь]
Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ" [4]

пахан
Анті-гоблін, не дописувач, а коментувач. Не особисто мене, а запитайте в людей і вони Вам обовязково нададуть відповідь, а по поводу Порошенка дивіться щоб Вас не заплювали.
НАШ КАНДИДАТ № 1 [8]

Анті-гоблін
Шановний дописувачу від 24 жовтня 2020, 16:52 IP: 94.153.16.xxx, а ви можете написати, який президент вам особисто більш любий? Як на мене, то вони всі невдалі, але по реальним досягненням попере.. [весь]
НАШ КАНДИДАТ № 1 [8]

пахан
Калина, тоді дуже прості запитання. 1. Скільки хвиль призову було в Україні ? 2. Під чиїм наказом відбувалися хвилі призову ? Яка партія займала більшу частину депутатів в ВРУ ? До речі в Канівські.. [весь]
НАШ КАНДИДАТ № 1 [8]

українці
Також буде ще питання до партії "За майбутнє". Вибачаюсь, що сюди і в коментарій, але чомусь до кого звертаюсь так відповіді почути не можу. Мабуть нема, що сказати. Так партія "За майбутнє". Мабут.. [весь]
Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ" [4]

tarnava
Стосовно Лимарки. Я не канівчанин. Приїхав погостити. І відвидав зону відпочинку на Лимрці. Не тут повинна бути зона відпочинку. Не знаю, хто приймав рішення .. [весь]
Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ" [4]

українці
А в мене виникає запитання до пана Коржова зовсім інше. Дуже добре знаємо Канівську лимарку. Пан Коржов можна так сказати створив із лимарки приємну на вигляд зону відпочинку. Дуже добре ми знаємо .. [весь]
Відповідь на тему "Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ" [4]

WayBe
Розгорнута відповідь від Володимира Коржова розміщена тут Крім того, в правилах сайту чітко вказано, що Всім учасникам даного ресурсу забороняється: 3.1 ображати учасників ОСББ41 - бан до понеділка
Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ, вул.Шевченка, 41 (Вишиванка) [2]

ОСББ41
[link] Посилання на відео. Тут не вставляється чомусь.
Пан Коржов хоче "рейдернути" наше ОСББ, вул.Шевченка, 41 (Вишиванка) [2]

Калина
tarnava, "Приїхали... Доброго здоров'я дівчата!" Шановний, у Вас зовсім погано з пам'яттю? Коли почалася війна і коли був обраний Порошенко? А агітувати і голосувати за ОПЗЖ може тільки відвертий ворог України і москальський прихвостень.
НАШ КАНДИДАТ № 1 [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"