kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Статті за 6 жовтня 2008

Пограбування школярів

Міські новини
 • Доброго дня, шановне панство!
  Повідомляю вас з наголошенням про правопорушення, що відбуваються у нашому рідному місті Каневі!!! В субботу 4 жовтня 2008 року близько 20.30 години вечора школярі поверталися додому з відвідування радіокружка. Проводжаючи друга додому, біля 4ї школи на них було зчинено озброєнний напад! Двоє злочинців погрожували школярам зброєю (пістолет) викрали мобільні телефони і велосипед у дітей! Залякали і нанесли підліткам моральних травм! Шановне панство! Я закликаю до негайного вирішення цього питання у міській раді і нашому місті!!! Недопустимо щоб у суспільстві відбувалися будь-які неправомірні дії, погроження життю! В даному випадку відбувся напад з погроженням життю декількам підліткам, ці злочинці мають бути знайдені і засуджені за відповідною статтею! Батьки постраждалих підлітків, в той же вечір звернулися до міліції, надали показання і написали заяви на розшук мобільних телефонів за індефікаційними номерами. Міліція мусить за допомогою мобільного оператора знайти телефони, а отже і злочинців. Щодня злочинці мають шанси заплутати своє місцезнаходження. Отже ніхто з правозахисних органів не має часу зволікати! Ми, батьки і рідні постраждалих підлітків віримо і сподіваємося на оперативні дії виконавчих комітетів канівської міської ради.
  Юлія Володимирівна Лисенька Тел: 8 067 781 36 26 Читати...
Теги статті: кримінал  пограбування  

WayBe

6 жовтня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 15 0

Податкова інформація дл водіїв

Міські новини

 • Триває техогляд транспортних засобів, проте не всі громадяни сплатили  податок з транспортних засобів
  Кожен з водіїв знає, що він не пройде техогляд машини, якщо не пред'явить органам ДАІ квітанції про сплату податку з транспортних засобів або відповідні документи, які дають право на користування пільгами з цього податку. Останній тер­мін сплати податку з власників транспортних засобів для громадян минув, податок необхідно було сплатити до ЗО червня 2008 року.
  Відповідно до ст. 5 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" №1963 від 11.12.91 р. зі змінами і доповненнями, податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд.
  Станом на 1 вересня ДАІ, Держтехнагляд України, Держфлотнагляд України надають податковим органам списки громадян, транспортні засоби яких не пройшли техогляд у встановлені строки. На підставі цих даних податкові органи здійснюють заходи щодо стягнення податку. Справи по зазначеним боржникам передаються до суду, за рішенням якого проводиться стягнення податку, але боржники вже вимушені будуть сплатити  податок вже з судовими витратами та державним митом.
  Інформацію щодо сплати податку з транспортних засобів, можна отримати в Канівській ОДПІ за телефоном 3-20-29, або звернувшись безпосередньо в Канівську ОДПІ в кабінет № 126.
   
  Пільги для громадян з податку на транспортні засоби.
  До податкової служби постійно звертаються громадяни з проханням роз'яснити які в цьому році діють пільги по сплаті податку для громадян -власників транспортних засобів. Вкотре нагадуємо пільги, які встановлені ст.4 Закону України від 11.12.91р. за №1963  « Про податок  з  власників  транспортних  засобів   та  інших  самохідних  машин  і механізмів» (із змінами та доповненнями ).
  Так від сплати податку звільняються :

  громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни; ветерани праці;
  особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (Герої Соціалістичної Праці, Герої України та повні кавалери ордена Трудової Слави,
  інваліди незалежно від групи інвалідності (у тому числі діти-інваліди за поданням органів соціального захисту) - щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 см3 або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 см3 чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м (пільга надається незалежно від місця проживання власника транспорного засобу). ;
  громадяни, віднесені до 3 і 4 категорій, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - щодо одного легкового автомобіля з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м. (пільга надається при умові наявності чорнобильського посвідчення та проживання на забрудненій території).

  Крім того, від сплати податку на 50 % звільняються:

  громадяни, у власності яких знаходяться легкові автомобілі (код 87 03), з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб.см, взяті на облік в Україні до 1990 року включно;
  вантажні автомобілі (код 87 04) з об'ємом циліндрів двигуна до 6001 куб. см до 1990 року випуску включно.

  (пільга надається  щодо одного з зазначених автомобілів). 
  Звертаємо увагу на те, що пільги  не поширюються на транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, крім легкових автомобілів для інвалідів (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см, що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та/або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства України.
  Також органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень мають право приймати рішення щодо звільнення від сплати податку осіб, які мають посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії, щодо одного легкового автомобіля (код 8703) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного вантажного автомобіля (код 8704) з об'ємом циліндрів двигуна до 6001 куб. см на одну особу, крім транспортних засобів, які вперше реєструються в Україні.
  Сектор масово-роз'яснювальної роботи та
   звернень громадян  Канівської ОДПІ Читати...
Теги статті: податкова  водії  

WayBe

6 жовтня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 5 0

Налоговий збір щодо реалізації алкогольних напоїв

Міські новини
 • До уваги тих, хто продає пиво та алкогольні напої!
  Ви повинні платити збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
  Відповідно до Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587, платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є СПД - юридичні та фізичні особи незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують  алкогольні напої та пиво (навіть якщо воно безалкогольне). Об'єктом оподаткування є виручка, одержувана від реалізації алкогольних напоїв та пива. Ставка збору становить один відсоток від об'єкта оподаткування. За несвоєчасну сплату збору справляються пеня та штрафи у порядку, визначені законом.
  Крім того, нагадуємо платникам, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в обов'язковому порядку повинні мати ліцензії та проводити розрахунки через обов'язкові реєстратори розрахункових операцій (РРО, касові апарати).
  Шановні платники! Нагадуємо Вам, що звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства  потрібно подавати щомісячно до 20-го числа та сплачувати в 10-денний термін установлений законодавством України.
  Звертаємо увагу, тих хто продає тільки пиво. Ви також повинні подавати звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та сплачувати 1 відсоток від реалізації пива!
  Сектор масово-роз'яснювальної роботи та
   звернень громадян  Канівської ОДПІ
  Читати...
Теги статті: податкова  збір  

WayBe

6 жовтня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Податковий семінар про внесення змін до податкової звітності з ПДВ

Міські новини
 • Шановні платники ПДВ  - фізичні та юридичні особи!

  Канівська ОДПІ  проводить для Вас семінар 8 жовтня 2008 року о 10-ій годині   в залі Канівської ОДПІ (III поверх).
  Одне з головних питань: внесення змін до податкової звітності з ПДВ.

  Сектор масово-роз'яснювальної роботи
  та звернень  громадян Канівської ОДПІ
  Читати...
Теги статті: податкова  податки  

WayBe

6 жовтня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

4
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Які будівельні роботи можна проводити без дозволу на власній земельній ділянці чи у приміщенні?

Огляд активностей потенційних кандидатів у депутати 197 округу на Черкащині

Затримали браконьєра, який “нарибалив” на 30 тисяч грн збитків

Історик, журналіст і письменник Вахтанг Кіпіані отримав високу Шевченківську відзнаку в Каневі

Зелені свята

Свято, що змінило світ

Как снимали "В бой идут одни "старики"

5 МИФОВ советской (и российской) пропаганды про 22 июня 1941 года

Не полюбляю котів, але цей Шалений Кіт мені до вподоби

Підсумки фестивалю крафтового пива Kaniv Beer Fest

Популярні за тиждень:

Не полюбляю котів, але цей Шалений Кіт мені до вподоби [1]

5 МИФОВ советской (и российской) пропаганды про 22 июня 1941 года [1]

Как снимали "В бой идут одни "старики" [0]

Свято, що змінило світ [0]

Зелені свята [0]

Історик, журналіст і письменник Вахтанг Кіпіані отримав високу Шевченківську відзнаку в Каневі [0]

Затримали браконьєра, який “нарибалив” на 30 тисяч грн збитків [0]

Огляд активностей потенційних кандидатів у депутати 197 округу на Черкащині [0]

Які будівельні роботи можна проводити без дозволу на власній земельній ділянці чи у приміщенні? [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
«Русские своих не бросают» Так вони їх просто знищують. Как избавлялись от ветеранов-калек в СССР? Выживание после войны: «зачистки» улиц, лагеря и Валаам .. [весь]
5 МИФОВ советской (и российской) пропаганды про 22 июня 1941 года [1]

offset
Нажаль зараз фестивалі творчості не в моді. В основному всі фестивалі з гастрономічним ухилом: хліб, мед, сало, вареники, борщ. Але на такі можна хоч сім"єю сходити, щоб діти не дивились як любителі пива сцють по кущах.
Підсумки фестивалю крафтового пива Kaniv Beer Fest [2]

святослав
Вже побудовані переробні заводи вимушені купувати сировину за кордоном, бо вітчизняна наразі низької якості, тож спочатку необхідно розвивати культуру сортування побутових відходів.. Україна і.. [весь]
“Будуйте заводи, Саш”: на початку липня на Черкащину завітає Президент [4]

святослав
Таки так. Telegram СКіЧКО медитує поволі в заданому векторі: " Вечір п’ятниці – час, коли можна призупинити свою ділову активність. Але ж не на 100%). Тож пропоную подумати про стра.. [весь]
“Будуйте заводи, Саш”: на початку липня на Черкащину завітає Президент [4]

Олександр Скорина
Не був на цьому заході і не планую брати участь у наступних роках. Але якщо у нас стільки прихильників скуштувати пива, то такий фестиваль має право бути. Для розвитку туризму є достойніші мотивац.. [весь]
Підсумки фестивалю крафтового пива Kaniv Beer Fest [2]

Анті-гоблін
Шановний klimenko_2014, завдяки сучасним технолгіям ви можете надавати можливість всій світовій спільноті постійно насолоджуватися вашим особистим повсякденним негативом. Про це ви раніше і мр.. [весь]
Дніпром за дві години: з Києва до Канева знову курсуватиме «Ракета» [7]

klimenko_2014
ОЛЕКСА,,,НЕ ЯТЕРИТЬ ДУШУ СТАРИМИ ДОБРИМИ ФОТО,,,ЯК ЦЕ БУЛО НЕДАВНО ЯК ЦЕ БУЛО ДАВНО,,, ОЧЕРЕДНИЙ ОБМАН ДЛЯ ЗБИДНИЛОГО И ПРИГНИЧЕНОГО НАРОДУ,,, ЯКИ СКАЖИТЬ.. [весь]
Дніпром за дві години: з Києва до Канева знову курсуватиме «Ракета» [7]

Олекса
1983р.
Дніпром за дві години: з Києва до Канева знову курсуватиме «Ракета» [7]

Олекса
Згадаємо.Один з.. Єдиним офіцером спецназу ГРУ, який в Афганістані - не посмертно - став Героєм СРСР, був українець (рятував групу іншого українця). Його дід воював в Армії УНР, а батько .. [весь]
130 років із Дня народження Євгена Коновальця [8]

святослав
Адам Томпсон Експосол Великобританії в НАТО, голова Європейської лідерської мережі НАТО ще належить довести, що його «мозок» — а не тільки «м’язи» &.. [весь]
Не полюбляю котів, але цей Шалений Кіт мені до вподоби [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"