kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Регіональні новини 

Громадян 197 округу хочуть позбавити права на представництво?

 

29 січня 2021 року Олександра Скічка було призначено на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.
Пройшло вже більше місяця, але Верховна Рада України досі не позбавила Скічка депутатських повноважень.
Поки цього рішення немає, призначити проміжні вибори на 197 окрузі і дати громаді обрати свого представника у парламенті неможливо.

Це грубе порушення Конституції, адже таким чином пан Скічко продовжує суміщати посади у виконавчій та законодавчій владі, а мешканці 197 округу позбавлені права на представництво. За лютий місяць все ще чинний народний депутат Скічко не був присутній на жодному засіданні парламенту.
Голова ОДА — це чиновник, очільник виконавчої влади в області. Народний депутат від округу — це законодавець, представник громади, який в тому числі має контролювати чиновників. Поєднання цих посад однією людиною — це нонсенс і пряме порушення Конституції.
Чи не пов’язане таке затягування з тим, що пан Скічко — вже четвертий очільник Черкаської області за менш ніж два роки президенства Зеленського? Можливо саме такий стрімкий «рух кадрів» спонукає не поспішати розставатися з депутатським мандатом?
Якими б не були причини — наразі відповідальність за порушення Конституції лежить на керівництві Верховної Ради, яке з невідомих причин не ставить це питання на голосування.
А політична відповідальність лежить на тому, хто призначав пана Скічка. Можливо гаранту Конституції саме час звернути увагу на злісне порушення Конституції своїми підлеглими?
Сподіваємося, це шоу скоро завершиться, а громада Черкащини поверне собі право бути представленою у парламенті.

 

Андрій Іллєнко

Олекса

11 березня 2021, 08:28

Теги статті:
проміжні вибори на 197 окрузі  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Скандал у Махачкалі: ветеран т.зв. «сво» влаштував погром у банку після відмови надання іпотеки

Вслід за Смілою Канів розглядає можливість запровадження графіків подачі води

Тіньові помічники російської військової машини: викриття схеми обходу санкцій Alt Capital

Тіньова мережа торгівлі російською нафтою: Етібар Ейюб, Тахір Гараєв та ухилення «Роснефті» від санкцій

Популярні за тиждень:

Йдуть у владу аби красти! [5]

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [0]

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт [0]

Про що зараз спілкуються:

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [5]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [5]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [5]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [1]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [5]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [5]

litytremble
Чудовий магазин! Заїжджали на Торгову 27 — великий вибір плитки, ламінату й термопанелей. Сподобалось, що все в наявності, продавці приємні, допомогли з підбором під мій проєкт. Плитка якісн.. [весь]
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Олександр Скорина
Ми тримаємося, WAYBE. Ми вірили і віримо в наші ЗСУ, Нацгвардію, тероборону та інші збройні формування і в нашу Перемогу.
Коли це закінчиться? [1]

slavikf
Честь
Канів прощається з Героєм: на війні загинув сапер-гранатометник Олександр Кавун [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"