Всього коментарів: 16 Сторінка коментарів: 1 mailk 9 липня 2011, 13:09IP: 77.126.176.xxx Рейтинг: 0 -ну тупые русские,ну и тупые!(будем пародировать Задорнова) Oscar 9 липня 2011, 16:44IP: 95.135.115.xxx Рейтинг: 0 Водкой победят, не танками-)
Oscar 9 липня 2011, 16:44IP: 95.135.115.xxx Рейтинг: 0 Водкой победят, не танками-)
Oscar 9 липня 2011, 16:44IP: 95.135.115.xxx Рейтинг: 0 Водкой победят, не танками-)
LuckyLucciano 9 липня 2011, 17:48IP: 91.124.32.xxx Рейтинг: 0 Вы бы лучше на нашу страну посмотрели - у нас тоже таких людей хватает и идиотов полно!Так что не переживайте за Россию) Я Гриша 10 липня 2011, 06:03IP: 91.124.247.xxx Рейтинг: 2 LuckiLucciano, что ты не патриот своей страны, что ты опоздал с рождением лет на 80, учитывая твою любовь к Сталину и коммунистам - это понятно всем и давно, но ты оказывается ещё и засланный русский козачек... тато 10 липня 2011, 07:44IP: 78.137.22.xxx Рейтинг: 0 та який там козачок!.. а от тарганів у нього в голові дійсно доволі... Олекса 10 липня 2011, 11:08IP: 78.137.23.xxx Рейтинг: 0 Я Гриша, правильно казати так: "...засланий МОСКОВСЬКИЙ козачок", або ж - "москвино-монголо-татарський козачок, нащадок угро-фінських племен: мокша,мери,мордва,черемисы"... ТАК правильныше!!!
Олекса 10 липня 2011, 11:17IP: 78.137.23.xxx Рейтинг: 0 ....термін “Київська Русь” в обіг був навмисно введений– щоб потім “зробити” і ввести в обіг інші “Русі”. Але Русь була одна – з центром в Києві. Це була держава, яка об’єднувала виключно слов’янські землі. Землі ж, які потім сталі Московією, не входили в Давньоруську державу, хоча спочатку царські, а потім радянські історики цього дуже хотіли. І досягли свого – в навчальні курси з історії було внесено багато неправди, якщо не сказати нахабної вигадки Я Гриша 10 липня 2011, 12:26IP: 91.124.247.xxx Рейтинг: 0 Olekca, спасыби, батька, за науку... :) LuckyLucciano 10 липня 2011, 13:40IP: 91.124.139.xxx Рейтинг: 0 Шутите дальше! А пока нам китайцы будут ГАЭС строить)) LuckyLucciano 10 липня 2011, 13:43IP: 91.124.139.xxx Рейтинг: 0 Если вам интересно говорить о том кто есть кто так жители Молдавии - это выходцы из западной Украины, люди, которые в свое время переселились на территорию современной Молдовии! Так вот не все уехали оказывается! Это все документально подтверждено!! Олекса 10 липня 2011, 20:05IP: 78.137.23.xxx Рейтинг: 0 LuckyLucciano, Олекса 10 липня 2011, 20:05IP: 78.137.23.xxx Рейтинг: 0 LuckyLucciano, причому Молдавія.???
У НАС вкрали історію!!!
Були Русью – стали малоросією. Не треба НАС дурить!!!
Лешик 10 липня 2011, 23:07IP: 78.137.23.xxx Рейтинг: 0 Вкрали чи самі отдали?
Це суттєво міняє проблему. LuckyLucciano 10 липня 2011, 23:35IP: 95.135.212.xxx Рейтинг: 0 Oleksa,
При том же при чем и "козачек засланный или москаль")
Не думаю что у вас лично что-то из головы украли!!!
Про нас (украинцев ) и в США говорят как про русских - вот тут и проблема) Нужно каждому рассказывать как было на самом деле а не проклинать Россию в том что вот она такая плохая а мы такие бедные! Даешь PR для Украины?) Олекса 11 липня 2011, 09:50IP: 94.153.224.xxx Рейтинг: 0 LuckyLucciano,
1)Про які прокльони розмова? ПРАВДА вона і в Африці ПРАВДА
2)«Даешь PR для Украины» - ЦЕ ДІЛО!!! -плюсуюМихалыч 12 липня 2011, 14:05IP: 94.179.83.xxx Рейтинг: 0 О таких , как Я Гриша, говорят - змей семибатюшный:-)))))
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути Звички воєнного часу Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині Четверо загиблих через впавший БпЛА Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче Армія другого сорту Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі
Популярні за тиждень: «Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту [0] У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути [0] Про що зараз спілкуються:
Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [7]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [7]WayBe slavikf, не зрозумів взагалі ніц.
Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життяЗвички воєнного часу [7]Олександр Скорина WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.Звички воєнного часу [7]slavikf святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню.
Інакше я б не встрягав.Звички воєнного часу [7]святослав Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприкладЗвички воєнного часу [7]slavikf Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу.
Далі читати просто не став.Звички воєнного часу [7]WayBe В нашому районі збито мінімум 4 безпілотникиРосійську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]WayBe Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь] Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]Олександр Скорина Сумна реальність цієї війни ... (Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото