kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Новини > Цікавинка 

Росія може напасти на Україну до листопада

     Війна між Росією та Грузією є головною темою російських засобів масової інформації. Крім іншого, нинішню ситуацію проектують і на українсько-російські відносини. У Росії серйозно міркують — чи воюватиме вона з Україною. 

    Щоправда, цензура в російських ЗМІ зазвичай спричиняє однотипність суджень та їх виразну провладність. Одним із небагатьох винятків є радіостанція ”Эхо Москвы” — туди ще запрошують інакомислячих. Наприклад, письменника Віктора Шендеровича. 21 серпня в одній з передач його запитали: чи нападе Росія на Україну?
— Еще недавно я говорил с важным видом, что не может быть войны между Россией и Грузией. Потому что объективно это никому не нужно, думал я, это невозможно, — відповів Шендерович. — Попровоцировать, мускулы попоказывать — да, рейтинги поподнимать. Но, на самом деле, так, снарядами, танками… думал, нет, невозможно. Сейчас понимаю, что ошибался. Недооценил безумие одного и провокаторских способностей другого. 
На своєму сайті ”Эхо Москвы” провело опитування щодо можливого конфлікту між Росією та Україною. Більшість людей відповіли ствердно. Під час дискусії на форумі називали й дати можливого конфлікту. А схожі інтернет-обговорення активно використовують для здійснення інформаційних операцій російські спецслужби, і чимало блогерів насправді є агентами ФСБ — отож до цього слід прислухатися. Ось частина дискусії про можливість війни між Росією та Україною. 
      Петр Гусев-Михалев: Не просто возможно. Это произойдет до начала ноября. 
Каин: Ну это ты гонишь! По имеющимся агентурным данным, война с Юкрейн будет в 2009 году. Я это говорю совершенно точно, и пусть ФСБ не дергается. Хватит молчать, шила в мешке не утаить. 
Руслан Шаполай: Украина и Грузия в разных весовых категориях, не так просто уничтожить ее потенциал. И если по поводу Грузии столько шума в мире, то по поводу Украины скандал будет неизмеримо серьезнее. 
Інтер’ю ”Эхо-Москвы” дав Андрій Ілларіонов, 46 років, — він п’ять років працював радником президента Росії Володимира Путіна. Звільнився 2,5 року тому й приєднався до опозиції. Ілларіонов стверджує, що Росія готувалася до війни з Грузією три роки. 
     — Главный вопрос, требующий фактического уточнения: когда началась война? — каже Ілларіонов. — Существует множество фактов, свидетельствующих, что ввод первой колонны российских танков начался значительно раньше. Есть подтверждения того, что передовые части 58-й армии находились в Цхинвали уже 7 августа (війна розпочалася в ніч на 8 серпня. — ”ГПУ”). А 3, 4 и 5 августа на территории Цхинвали оказалось большое количество людей, никогда там не бывших, которые сообщали о том, что они приехали туда для того, чтобы участвовать в войне. Многие люди, находившиеся на территории Осетии с конца июля — начала августа этого года, были уверены в том, что начнется война. И они приехали туда для участия в ней. 
 
І           Ілларіонов посилається на блоги в інтернет-журналі ”Рупор народа” — нібито створеного російськими спецслужбами для інформаційного супроводу операції в Південній Осетії та Грузії. Каже, що 4 серпня там розмістили інформацію про майбутню війну. ”Я приехал сюда воевать и рассказывать о том, как происходят события”, — писав один з авторів. 
— Официальные сообщения государственного комитета по информации и печати республики Южная Осетия в течение всего начала августа сообщали о подготовке войны, — розповідає Ілларіонов. — Собственно, сообщения многих жителей или лиц, находившихся на территории Цхинвали, говорили о том, что будет война: ”Россия нам пообещала помощь. Почему Россия не приходит еще?” Эти сообщения и заявления были сделаны 5, 6, 7 августа. 
Ілларіонов стверджує, що війну проти Грузії готували принаймні три роки. Найінтенсивніше — з квітня 2008-го. 
— На рубежи к Кавказскому хребту подтягивались вооруженные силы численностью не менее 20 тысяч человек, а на территорию Абхазии были введены примерно 1 200 единиц бронетехники — до начала конфликта, в мае, июне, июле, — говорить він. — Сторона, которая стремилась бы обеспечить мирное решение проблемы, не вводит армаду танков, сопоставимую с тем количеством танков, которые Советский Союз использовал в битве при Курской дуге. 
    Колишній радник Путіна наводить ще такий приклад. У середині липня один із високопоставлених європейських дипломатів у розмові з високопоставленим російським дипломатом висловив побажання приїхати до Грузії для обговорення питань врегулювання конфліктів у Південній Осетії та Абхазії. 
Говорили й про те, чи можливі воєнні дії. На це росіянин сказав, що їхати туди у вересні буде надто пізно — потрібно робити це раніше. 
— О том, что военные действия будут развернуты летом этого года, знав, в общем, каждый, — каже Ілларіонов. — Обе стороны готовились к военным действиям. Россия подготовилась гораздо лучше.

    Росію вочевидь розпирає від задоволення та гордощів. Владу й суспільство — які ж молодці, поставили на місце ворожу Грузію. На російських інтернет-сайтах можна почитати і про хохлів, які теж ”мають стати на коліна”.
Кілька очевидних речей постають перед Україною через події в Південній Осетії. Москва не хоче забирати із Криму свій Чорноморський флот і робитиме все, щоб його там залишити. Найімовірніше, відповідний план розробляють або він уже готовий. Росія має на півострові вдосталь таких само сателітів, як влада Південної Осетії та Абхазії. Кремлю зовсім не важко спровокувати там щось схоже на південноосетинський конфлікт — і це може стати інструментом для закріплення постійної військової присутності й фактичного панування РФ. А Київ не здатен дати гідну збройну відсіч, скільки б не катали ми на парадах Хрещатиком танки.

     Реальність конфлікту з Росією й перспектива втрати частини території країни мала б згуртувати українців — єдиним виходом гарантованого уникнення такого сценарію є приєднання до НАТО. Та схоже, старовинний український звичай бере своє. Обережність Тимошенко підтверджує підозри щодо її прихованих домовленостей із Кремлем. Янукович охоче використав шанс підстелитися під Москву. Литвин традиційно ні те ні се. Ну а для противників української державності комуністів російська агресія взагалі була б за щастя.


Таких хохлів поставити на коліна справді неважко.

Анатолій МАРЦИНОВСЬКИЙ

За матеріалами ГПУ 

Люди схаменіться пора вже подумати і про НАТО!!!
 

vasoback

2 вересня 2008, 00:00

Теги статті:
Росія   Україна   війна  
Голосів:
1
10

Всього коментарів: 14

Сторінка коментарів: 1
www
2 вересня 2008, 18:25

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
www
2 вересня 2008, 18:25

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
www
2 вересня 2008, 18:25

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
www
2 вересня 2008, 18:27

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
-догнати,завалити і ОСОСАТИ
www
2 вересня 2008, 18:27

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
-догнати,завалити і ОСОСАТИ
www
2 вересня 2008, 18:27

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: 0
Росія може з робити три речі:
-догнати,завалити і ОСОСАТИ
Karalsan
2 вересня 2008, 19:26

IP: 83.237.17.xxx
Рейтинг: 0
http://rutube.ru/tracks/955000.html?v=288e6e42f668ebbc18e3a8454900cf2d
basozy

2 вересня 2008, 19:36

IP: 92.113.91.xxx
Рейтинг: 0
...да это ж часть информационной войны, кремлевская режиссура...

давай дождемся суда в Гааге - и посмотрим у кого
больше фактов геноцида..

..а все что заканчивается на ***.ru можете не читать, оно подцензурно "комиссарам интернета"..
Mokujin

4 вересня 2008, 10:55

IP: 92.112.34.xxx
Рейтинг: 0
Какая информационная война? Это 100% факты!
Украина в НАТО Украина + Америка = любовь догроба, FOREVER? Это просто американский цирк!
Никогда Украина в НАТО не вступит! Да и не надо Украине этого!
Россия Матушка с нами была, есть и всегда будет!
А этого американского прихвостня Саакашвилли пора уже как Садама Хусейна приговорить!
tim
4 вересня 2008, 15:24

IP: 82.207.3.xxx
Рейтинг: 0
хули с нами воевать, разве что боевые пчелы помогут нашему ппп,а реально ни европе ни америке мы не нужны,чем торговать,еблом что ли. просьба людей работающих в бюджетных организациях не коментировать.потому что люди которые ровно сидят на жопе не имеют никакого морального права где лучше в европе,россии или в гондурасе.
maikl
4 вересня 2008, 17:33

IP: 87.69.166.xxx
Рейтинг: 0
это-наиболее вразумительный каммент
vasoback
4 вересня 2008, 18:50

IP: 92.112.28.xxx
Рейтинг: -1
Ну и шо и було заседание, и Европа не наказала Росію бо боїтся... Та шо панове українці готуйтесь.!!!
venets
4 вересня 2008, 19:03

IP: 82.207.59.xxx
Рейтинг: 0
Виходячи з того що робиться у Верховній Зраді, Ющенко скоро буде не при ділах, так що війна відміняється.
кЫця

4 вересня 2008, 22:40

IP: 74.59.194.xxx
Рейтинг: 0
Приїду додому, а тут війна...((((((
maikl
6 вересня 2008, 11:05

IP: 87.69.166.xxx
Рейтинг: 0
пусть все начищают сапоги и пуговицы и гатовяцца к вайне...
Samogon

7 вересня 2008, 01:42

IP: 92.112.20.xxx
Рейтинг: 0
Я в шокє.
cadaver

7 вересня 2008, 17:15

IP: 92.112.20.xxx
Рейтинг: 0
хватит верить пидарасам которые такие говёные статьи катают за бабки и тем гамнюкам в хамерах шо сидят на вирху и гаварят блин Люди схаменіться пора вже подумати і про НАТО!!!
SanyaN1960@bigmir.net
13 вересня 2008, 23:36

IP: 82.207.9.xxx
Рейтинг: 0
А я так думаю-пора подумать о НАТО !

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Четверо загиблих через впавший БпЛА

Не лише до столиці: їздити з Черкас до Канева стало дорожче

Армія другого сорту

Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі

Популярні за тиждень:

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [7]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [7]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [7]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [7]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [7]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [7]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [7]

WayBe
В нашому районі збито мінімум 4 безпілотники
Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині [1]

WayBe
Увага! Протягом останніх днів у різних регіонах країни «Шахеди», що вціліли після падіння, вибухнули через деякий час після падіння. Пʼять людей загинули (місцеві жителі, які прийшли .. [весь]
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Олександр Скорина
Сумна реальність цієї війни ... (
Четверо загиблих через впавший БпЛА [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"