Прес-конференція 16.08.2011
Всього коментарів: 13 Сторінка коментарів: 1 Сухарёк 19 серпня 2011, 00:09IP: 77.247.181.xxx Рейтинг: -1 Что это за гусь? Лешик 19 серпня 2011, 08:27IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 3 Планы у Пастуха хорошие. Сделать так что бы селяне напрямую продавали мясо свиней и скота без посредников -это большой шаг вперед. Цена однозначно будет дешевле. Но как это сделать? Пока он только огласил намерения - и не больше того.
Напомню, что Николенко вошел в историю сырзавода как руководитель, который все только мечтал в своих прожектах.
Kola 19 серпня 2011, 09:46IP: 91.124.93.xxx Рейтинг: 3 Не можна на нашого мера говорити "пастух". І нехай він не знає що місьадмінісрації лише у Севастополі та Києві ( знову на прес- конференціях )проколюється. Але ж він на сьогоднішній день мер.!? А називати "пастух" не етично Тим більше який пастух дозволить комусь із отари самостійно піти на воДкопой у ",,,канів", або втікти від нього та перейти в опозицію. Такого пастуха б вигнали з колгоспу. Сухарёк 19 серпня 2011, 11:44IP: 74.120.15.xxx Рейтинг: 0 Хтось прибере звідси цього колхозника? Weasel 19 серпня 2011, 13:19IP: 82.207.20.xxx Рейтинг: -1 Лешик, не треба забувати, що іменно за часів управління Ніколенком, завод став одним з найкращих в УкраїніМТролль 19 серпня 2011, 13:50IP: 91.124.176.xxx Рейтинг: 0 Василь не гони!! Никогда завод небыл лучшим. Лучшой была система воровства которую наладил Пастух. Weasel 19 серпня 2011, 13:56IP: 82.207.20.xxx Рейтинг: 0 МТролль, Ви колись їли сир і масло КМСЗ?Михалыч 19 серпня 2011, 14:02IP: 94.179.167.xxx Рейтинг: 2 Лапша на ухи. Брешет и сам себе верит)) МТролль 19 серпня 2011, 14:09IP: 91.124.176.xxx Рейтинг: 0 Когдато до Калхозника ЕЛ.. Теперь принципиально - нигда и не пробую ету гадость. Сухарёк 19 серпня 2011, 16:32IP: 206.71.52.xxx Рейтинг: -4 Нещодавно, я проходив біля міськвиконкому і мені назустріч йшов цей колхозник. Від нього так шмонило гівном, що я ледве втік. Хочу зробити офіційну заяву: "Від мера воня гівном. Стережиться. Будьте пильними". WayBe 19 серпня 2011, 18:20IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 2 Сухарёк, бан.
Просто бан.Shans 19 серпня 2011, 19:37IP: 176.67.11.xxx Рейтинг: 1 Сухарёк, ти себе понюхай. Чи своє гівно - малина? koloskaniv 23 вересня 2011, 09:21IP: 91.124.63.xxx Рейтинг: 0 Не сказав міський голова (саме так правильно звучить ця посада, Михайло Юрійовичу, так як Ніколенко не читає КАНІВ-НЕТ-то підскажіть) на прес-конференції - чи будуть продавати капусту по найнижчих цінах в Україні(!), яку будуть вирощувати біля офісу Сухобруса, яку (територію)він збирався віддати фермерам. Саме це обіцяв мер перед виборами. Адже сезон капусти вже закінчився.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі 3 березня 2026 року · Канів ДОРОГИ КАНЕВА: СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЛЕТІЛО У ЯМУ — І ЩО З ЦИМ РОБИТИ Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року #8лет ЧАСТЬ ВТОРАЯ. ПОЧЕМУ РОССИЯ НАПАДЁТ СНОВА? На варті Канівського неба – боєць ППО Андрій Литвин «Хмарно біля АТБ»: як канівський «синоптик» догрався до п’яти років Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор Novynar777, повідомлення для Вас #8лет. ЧАСТЬ ПЕРВАЯ. ДЛЯ КОГО ЭТО ВИДЕО? «Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні
Популярні за тиждень: Шевченко: модерний митець та богемний модник, про якого не розповідали у школі [0] Про що зараз спілкуються:
WayBe Нажаль - синдром відложенного життя. Все - потім, головне - лише війна.
Як її закінчимо, і як буде демобілізація - от тоді почнеться щось інше.
А до тих пір я зайнятий. П'ятий рік, блінПравила сайта [503]WayBe Джанго, дякую друже!
Нажаль, війна зупинила для мене все. Робота стоїть, сайт - теж. Все зупинилось.Сім'ю нарешті почав бачити частіше, це вже досягнення.
Як воно буде з сайтом далі - ще не вирішу.. [весь] Правила сайта [503]Джанго WayBe, привіт.
Хотів написати так, щоб і всі бачили, і особисто.
Аудиторія розбіглась по телеграмах і фейсбуках — розумію. Війна забрала багато сил, і не тільки фізично. Але я хотів би.. [весь] Правила сайта [503]Джанго Ші уже існує...навіть якщо хтось в це не вірить...Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]slavikf Папа Римський Лев XIV закликав священників не використовувати штучний інтелект під час підготовки текстів для проповідей.Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]Джанго Завтра...кандидат в мери міста Канів...ші...запропонує свою програму по ремонту наших доріг...болой бюрократію.!.Що таке штучний інтелект? Пояснюємо так, щоб зрозуміла навіть бабуся 1 березня 2026 року [3]WayBe Ну, на цьому закінчимоNovynar777, повідомлення для Вас [1]святослав Камарджоба, Побратиме, Царство Небесного, Ніґояне, ми це зробили, Бро
RU
Гимн "Слава Жизни".Люди Господу верили как Богу.А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит... [весь] Завтра БуЛла П*яТиДЕСЯТNYЦя [18]Цімо Sіла Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]Цімо Sіла Ромаріо вражає
Серий пред'являє
До мурашокБанда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото