kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Податкова 

Новий сервіс ДПА в Черкаській області – «гостьовий» комп’ютер

Під гаслом «Звіт по Інтернет через «гостьовий» комп’ютер в ДПІ – зручно, просто та вигідно» пройшла 17 серпня презентація нового сервісу ДПА в Черкаській області з однойменною назвою «Гостьовий комп’ютер», що передбачає можливість самостійно передати звітність платниками податків через комп’ютер у операційній залі податкової інспекції.

  Представляючи новий сервіс, перший заступник голови ДПА в Черкаській області Володимир Васильович Коломієць наголосив, що податківці продовжують удосконалювати свою роботу, роблячи акцент на співпраці з платниками податків та громадськістю. Він підкреслив, що державна податкова служба – служба для платників податків і її завдання – надавати якісні професійні послуги платникам. До того ж ДПА в Черкаській області поважає платників і готова співпрацювати у зручному для них форматі. В області працює мережа податкових консультаційних центрів з роз’яснення норм Податкового кодексу України. Широко проводяться сучасні заходи для платників, зокрема Інтернет – семінари, конференції, on-line консультації на форумі ДПА в Черкаській області (за адресою www.sta.ck.ua) та в рубриці «On-line консультація ДПА в Черкаській області» Черкаського інформаційно-ділового порталу (за адресою www.city.ck.ua). Загалом підраховано, що працівниками ДПС області надано платникам понад 43 тисячі індивідуальних консультацій щодо практичного застосування положень Податкового кодексу та понад 5 тисяч on-line консультацій.

          Суттєво розширити спектр послуг, які надаються податковими органами області, надає можливість розвиток інформаційних технологій. Новий сервіс впроваджено для платників, які здають звітність в електронному вигляді, але з тих чи інших причин не мають доступу до Інтернету, або ж потребують консультацій фахівців. «80 % наших платників подають звітність в електронному вигляді, і ми за цим показником входимо у п’ятірку кращих областей по Україні. Але ті 20 %, які ще не здають звітність, вважаємо, що вони не вміють або не мають змоги її здавати. Тому ми і започаткували цей сервіс, – сказав В.В.Коломієць, – Люди, які бажають здати звітність в електронному вигляді чи навчитися цьому, матимуть змогу потренуватися в ДПІ в Черкаси, звернутися до фахівців-податківців, скласти звітність і передати її через Інтернет і одразу дізнатися результат, а якщо є якісь помилки - виправити їх». 

         «Гостьовий» комп’ютер встановлений поки що у ДПІ у місті Черкаси, але незабаром сервіс працюватиме в усіх інспекціях області. Таким чином, усі охочі скористатися цим сервісом, можуть прийти в операційну залу ДПІ в м. Черкаси (вул. Хрещатик, 235, каб.101) зі своєю флеш-картою, принести звіт, зашифрувати електронним підписом і відправити по Інтернету до центрального порталу ДПС України. Одразу платник отримає відповідь, чи надійшла звітність.

         ДПА радить зацікавленим платникам користуватися новим сервісом і рекомендувати його своїм колегам і знайомим.

ДПА в Черкаській області

 

WayBe

2 вересня 2011, 11:25

Теги статті:
податкова  ДПІ  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
TOXA

2 вересня 2011, 12:18

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 0
зашифрувати електронним підписом

зашифрувати підписом

ЗАШИФРУВАТИ

turoc
2 вересня 2011, 22:36

IP: 91.124.125.xxx
Рейтинг: 0
«працівниками ДПС області надано платникам понад 43 тисячі індивідуальних консультацій щодо практичного застосування положень Податкового кодексу та понад 5 тисяч on-line консультацій.»
Це ж які рафіновані дебіли мали писати той злощасний кодекс, щоб потім отак його роз’яснювати…

«80 % наших платників подають звітність в електронному вигляді, і ми за цим показником входимо у п’ятірку кращих областей по Україні.»
Задля досягнення таких гарних звітних показників нещасним підприємцям мало не голови звертали.
«зашифрувати електронним підписом « - ключовий момент всієї епопеї, бо то хоч і не багато, але таки трохи коштує, і ті сотні мільйонів через свої фірми піднімаються прямісінько нагору до лобістів того прогресивного нововведення, хоч навіть і в нашій чудній країні є галузі, де такі справи вирішуються для користувача цілком безкоштовно, бо то не в першу чергу його інтерес.
А якщо до всього додати ще якість програмного забезпечення, яка м’яко кажучи, мала б бути набагато кращою та розрахованою саме на пересічного користувача та накласти все це на якість і стабільність самої податкової конституції , то тут вже неможливо не прийти до сакраментального – в плані державного устрою живемо в країні неляканої клептократії що плавно перетікає в фазу закінченого ідіотизму.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Популярні за тиждень:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей [0]

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні. [0]

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі [0]

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня [0]

Про що зараз спілкуються:

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"