Заради відвертого стьобу, Слава Бо та його колеги з Центру підтримки аудіовізуальних мистецтв виготовили ікону Януковича із коробки з-під цукерок та кольорових камінців. Художник був вражений - знайшлось багато людей готових поклонятися цій іконі. Такому народу побажання психічного здоров'я не завадить.
А подивіться на не спотворені залишками інтелекту обличчя деяких керманичів... Цей день - наш день.
Калина, меня больше забавляет психическое состояние некоторых форумчан, для которых WayBe создал действующую модель современного украинского курятника...)
А с "иконописцем" - бог ему судья, как и его последователям. Люди - они ведь разные, и отклонения психики при этом необязательны.
Толерентнеее надо быть...
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]