kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Шевченко 

У Каневі на площі Т.Шевченка гниють лавки

Площа ім. Тараса Шевченка (колишня назва - площа ім. Комсомолу) - це візитна картка нашого міста. Саме тут щодня гуртується найбільша кількість людей: вдень молоді мами прогулюються з дітками; вечорами збирається та спілкується канівська молодь; у свята саме на площі проходять урочисті заходи.

 

У 2003-2006 роках було проведено часткову реконструкцію центру міста ну, і, звісно, пл. Комсомолу, - тротуари вимощено плиткою, обладнано квіткові клумби та лавки, поставлено ліхтарі. Роботи виконувало ПМП "Інтербуд" (керівник Олександр Куценко).

Часу минуло небагато-немало - 5 років. І дерев'яні лавки, якими облаштовані парапети на площі навпроти універмагу, почали псуватися. Річ у тім, що їхня конструкція виявилася недосконалою: дерев'яні планочки просто прикріплені зверху до підпірних стінок із каменю. Тому дощові води, які потрапляють під дерев'яні планки, нікуди не стікають, вони затримуються і дерево гниє. Так, наразі вже не вистачає 17 планок і ще багато пошкоджених, які кришаться і швидко псуються.

Також псує зовнішній вигляд лавок сміття, яке накопичується між дерев'яними планками, і його ніхто не вичищає. Зокрема, недопалки, лушпиння від насіння та кришки від пляшок. Коли відпочиваєш на лавці і бачиш, що сміття просто під тобою, виникає відчуття, немов, сидиш на землі, яка поступово перетворюється на сміттєзвалище. Крім того, на площі гуляють маленькі діти, вони торкаються лавок руками, засовують між дерев'яні планки долоні, якими потім торкаються обличчя, рота. Це може призвести до різних інфекцій та захворювань.

- Лавки і справді руйнуються, але це закономірний процес - дерево насправді недовговічне. Проте проблема одними лавками не обмежується, вона набагато глобальніша, створюють її для себе самі ж мешканці Канева. Вони викидають просто під ноги недопалки, лушпиння, обгортки, хоча сміттєвих контейнерів на площі імені Тараса Шевченка встановлена достатня кількість. Прибиральниця, яка обслуговує цю ділянку, лавки прибирати не зобов'язана. За ту заробітну платню, яку отримує, вона й так робить максимум. Та й саме прибирання не дасть вагомого ефекту. Головне - достукатися до людської свідомості, щоб самі відпочиваючі не лінувалися зробити кілька кроків і викинути недопалок у смітник, замість того, щоб засовувати його між дерев'яними планками лавочки, на якій же самі і сидять в цей час, - прокоментував ситуацію новий директор комунального підприємства "Місто" Дмитро Шайдаров.

Керівник ПМП "Інтербуд" Олександр Куценко повідомив, що самі лавки були здані в експлуатацію у 2006 році.

- Термін придатності у лавок не був встановлений. Все залежить від того, як з ними будуть обходитися люди та доглядатимуть відповідальні служби. Спочатку лавки були покриті лаком, який захищав дерево від дощових вод та перешкоджав передчасному руйнуванню. Але фарбувати та покривати лаком їх потрібно було хоч раз на два роки, тоді б це дало результат. Щодо сміття, яке накопичується під лавками, то цьому посприяв невдалий, непродуманий проект лавок, але і відповідальність з комунального підприємства, яке відповідає за чистоту міста, не знімається.

Катерина Прудка

Джерело: Дніпрова зірка

WayBe

7 листопада 2011, 11:52

Теги статті:
площа  Шевченко  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 4

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні.

Закон має захищати тих, хто не може захистити себе сам

Обличчя різних поколінь.

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"