kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Цікавинка 

Народні гуляння «Свято на Бесарабії»

Майже рік, за ініціативи та підтримки міського голови Віктора Ніколенка та депутатів міської ради триває акція «Свято на вулиці». Відроджуючи давно забуті традиції керівництво міської ради спільно з праціввниками відділу культури, художніх колективів міського будинку культури та громадських організацій скликають людей і всі разом, дружною громадою,  весело проводять час.

6 листопада до акції «Свято на Бесарабії» приєднався Канівський козацький полк на чолі з отаманом Василем Спіжовим. Козаки внесли до вуличних розваг колорит запорозьких звичаїв та обрядів, вчили охочих – як осідлати коня та їздити верхи, пригостили громаду смачною козацькою юшкою, кашею та цілющим чаєм.

            Свято відкрив міський голова Віктор Ніколенко, який наголосив, що завдяки збереженню самобутніх традицій вулиці, селища та міста, громада житиме та успішно розвиватиметься незалежно від тих проблем які завжди існують в суспільстві, а головне, залучати до спільних дій молоде покоління канівчан.

Своєю творчістю гостей свята привітали народний аматорський ансамбль міського будинку культури «Перлина» під керівництвом Юлії Третякової, сольним номером Олена Степаненко та  народний аматорський хор районного будинку культури ім. І.Коваленка «Кобзарева криниця» під керівництвом Ммар’яни Сторчоус. Свою поетичну творчість представила громаді Марфуша Григорівна Єровенкова. Її вірші були присвячені трагічним сторінкам історії – Голодомору та війни, а на завершення свого виступу поетеса прочитала поему присвячену Каневу.

            Ведучі свята Інна Левіт та Оксана Кириченко оголосили відомих у Каневі своїми добрими справами людей які проживають на вулицях Ісковщина, Бесарабія і Монастирок. Це старожили: Параска Прокопівна Осиченко 1918 р.н.,  яка пережила голод 1933 р., роки війни, коли в 1941 р. пройшла пішки з Харькова до Канева вагітна з маленькою дитиною на руках… Іван Дементійович Кулик 1924 р.н. – інвалід ВВв 1 групи. У 8 років він також пережив голод 1933 р., в 19 років пішов добровольцем на фронт після визволення Канева. З боями Іван Дементійович пройшов Україну, Молдавію, Румунію. Брав участь в Ясо-Кишинівській операції, двічі був поранений, має нагороди – дві медалі «За Відвагу», орден «За мужність», орден вітчизняної війни III ступені. Учасник боїв в Афганістані Петро Зубченко, нагороджений Орденом Червоної зірки і медалями. Багатодітні мами –Любов Василівна Руденко (четверо дітей) та Лариса Миколаївна Леоновец (п’ятеро дітей). Відома в Каневі та за межами області  Ірина Литовченко – інвалід дитинства – художниця, неодноразово брала участь у різноманітних творчих виставках. Микола Романович Руденко має 55 років вчительського стажу, з них 33 роки директор загально-освятньої школи № 3, мікрорайону Костянець.                 

Місцева громада радо вітала організаторів акції і щиро дякувала за  подарований гарний настрій, веселий сміх, запальні пісні, розваги депутатів міської ради Олександра Демиденка та Юрія Бузницького за надання артплощадки та гостинного двору «Карат».

Усі фото у галереї

Міський відділ культури і туризму 

WayBe

8 листопада 2011, 11:20

Теги статті:
Бесарабія  гуляння  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Каневі через пожежу у п’ятиповерховому будинку евакуювали п’ятьох людей

росія продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими

Пострадянська трансформація свідомості

Канів попрощався із захисником, серце якого зупинилося під час лікування

У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера

ЦПД РНБО володіє інформацією від Сил оборони України про наміри росіян продовжити інформаційну кампанію щодо дискредитації процесів обмінів.

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Популярні за тиждень:

У Каневі через пожежу у п’ятиповерховому будинку евакуювали п’ятьох людей [0]

Про що зараз спілкуються:

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Потрібен пресувальник картону [1]

WayBe
хто затримував і наніс тілесної шкоди дядьку - обласному тцк абсолютно не зрозуміло, тому по їх думці - депутат "тупить". цікаві
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували два випадки, що відбулися з військовослужбовцями та цивільними в Каневі та Золотоноші. Свою по.. [весь]
У Каневі працівники ТЦК побили та силоміць мобілізували пенсіонера [2]

WayBe
Richard Machowicz, давно не бачились :)
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

slavikf
Richard Machowicz, ого, які люди
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [4]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2025 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"