kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Vuyko 

Влада розвішала не лише Януковича, але і Партію регіонів

Віце-спікер Микола Томенко знайшов докази того, що розміщенням білбордів із рекламою Партії регіонів займалася місцева влада.

Як повідомив Томенко "Українській правді", черкаські журналісти передали йому копію листа на ім'я губернатора області Сергія Тулуба від Кам'янської райадміністрації.

Згідно з листом, більшість розвішаних владою у районі білбордів виявилася рекламою президента, губернатора і Партії регіонів, а меншість - рекламою самої Черкащини.

Чиновник у листі відзвітував губернатору, що станом на 13 січня 2012 року райдержадміністрацією було розміщено 8 білбордів.

"З них:

Кількість білбордів з вітанням Президента України - 2

Кількість білбордів з вітанням голови облдержадміністрації - 2

Кількість білбордів з логотипом Партії Регіонів - 1

Інші білборди: "Черкащина будівельний майданчик" - 1

"Черкащина - земля Богдана і Тараса. Вітає Вас!" - 1

"Кобзар єднає Україну" - 1".

Vuyko

10 лютого 2012, 00:46

Теги статті:
влада  
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 18

Сторінка коментарів: 1
bulochnic

10 лютого 2012, 06:40

IP: 94.179.148.xxx
Рейтинг: 5
Хто б сумнівався .
Kosta

10 лютого 2012, 07:54

IP: 91.124.73.xxx
Рейтинг: 4
В нас , у Каневі, розвішуванням білбордів безпосередньо займається КП "Місто". Якщо сильно "горить", тобто терміново його потрібно повісити, то підключають пожарників та Канівську ГЕС, які на лікарню (встановку ліфта ) ні копійки не дали а тут зразу роблять.
bitr

10 лютого 2012, 09:46

IP: 91.124.180.xxx
Рейтинг: 4
КП"місто" має право надавати платні послуги.Друге діло, чи дійсно дані роботи проводились за кошти замовників? Тут є велике питання!!!!!
Можливо так Михайло Юрійович вирішив заробляти додаткові кошти для комунального підприємства, адже ідея з баслословними коштами, які він мався заробляти для КП та міста а рахунок гелевих теплиць канула в небуття.....
Студент

10 лютого 2012, 12:03

IP: 91.124.228.xxx
Рейтинг: 5
Між іншим критика, яка висловлювалась з сторінок КАНІВ НЕТ відносно новорічних вітань від партії регіонів (до цього часу висіла) дала позитивний результат. Вже всі біг борди замінені.... на заходи з нагоди перезахоронення Шевченка 22 травня цього року. До того часу вони (біг борди) і "зацвітуть"....
Лото Забава

10 лютого 2012, 12:10

IP: 91.124.228.xxx
Рейтинг: 3
То що получається. Олежка нас із 8 Березням не првітає.? Бо всі рекламні щити будуть зайняті? Якщо не привітає то не проголосую..
Калина

10 лютого 2012, 12:16

IP: 91.124.239.xxx
Рейтинг: 3
Розміщення логотипу ПР на білбордах є ніщо інше, як використання адмінресурсу в передвиборчій агітації. Хоч до виборів ще більше ніж півроку, а агітація вже розпочалась.
Kosta

10 лютого 2012, 12:44

IP: 91.124.228.xxx
Рейтинг: 2
Ой! олежці зараз не доякихось вітань Ніколенко, щоб підняти свій нульовий рейтинг, хоче заслухати його на сесії та зняти.Давайте він відзвітується потім він сам буде стояти з плакатом та буде всіх вітати з 8 Березням. Потерпіть жіночки.
Kosta

10 лютого 2012, 15:36

IP: 95.135.51.xxx
Рейтинг: 2
А все ж цікаво почути від "чуйної", "доброзичливої" людини, по сумісництву заступника мера Валентини Ч. на черговій пресконференції у мера міста ( в понеділок) :
- За чиї кошти ( в підтвердження цього платіжні доручення про проплату) КП "Місто" вішало вітальні бігборди з логотипом партії регіонів в м.КАневі.
- шановні журналісти (якщо ви вважаєте себе не продавшими ( "ХЗ" до вас це відношення не має) задайте офіційне запитання Т.В.О.голови міськадміністрації пану Кулешоовуу.
bitr

10 лютого 2012, 15:46

IP: 95.135.51.xxx
Рейтинг: 2
Kosta-придет на пресконференцию Сергей Д. навешает им "лапши" на все уши, как он это сделал с собаками. Они все запртоколируют и дадут "нужную" информацию.
y-y

10 лютого 2012, 19:31

IP: 91.124.124.xxx
Рейтинг: 3
Томенко з Києва бачить, як не за призначенням використовуються кошти . А наші депутати (Камянські, Канівські, Черкаські...)цього не бачать.
iva

10 лютого 2012, 19:42

IP: 91.124.124.xxx
Рейтинг: 1
у них другие проблемы. Одна фракция бумает как памятник Ленина снести, другая как еще одну должность себе "пробить",третьи как Олежку в отставку отправить...
Михалыч

10 лютого 2012, 22:41

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: 1
Шо "Б"умае, то бумае! Типа Бум - Бум)))
Лото Забава

11 лютого 2012, 12:43

IP: 91.124.179.xxx
Рейтинг: 2
Чомусь пані Карпушенко під час пресконференції побюджету не говорила про те що КП місто повинно брати гроші за встановлення "карикатур" та збільшувати надходження до бюджету. Один Леонтьєв думає, навіщо я подав замітку в КАНІВ НЕТ. А В.В. попиває водичку у санаторії та почитує інтернет видання....та думає як по приїзду "добить" Олежку та відповідно до статуту своєї партії "втиснути" на секретаря ради Валю Ч.
WayBe

11 лютого 2012, 13:29

IP: 176.67.8.xxx
Рейтинг: 2
Лото Забава, всё-то Вы знаете.
Kosta

11 лютого 2012, 14:08

IP: 91.124.179.xxx
Рейтинг: 2
лото забава-ви мабуть депутат...
тато

11 лютого 2012, 16:20

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: 2
над Олєжкою не дозволимо вчинити наругу!.. адже він нам як батько рідний!.. без Олєжки не настане ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!..
OlegKK

11 лютого 2012, 16:31

IP: 91.124.119.xxx
Рейтинг: 1
тато- ну й хороша сімейка вимальовується.
1. Мать Галина;
2. Сестра Валина;
3. Братан Олежка та прийомна дочь Тетянка ( прийнята від минулої влади).
Бригада тошо нада...
ottava

11 лютого 2012, 16:34

IP: 91.124.119.xxx
Рейтинг: 0
Уважаемый Олег К.К. Вы наверное не совсем точно владеете исчеслениям. Там где два человека- там бригада, а там где три- три гада.
А их трое или четверо?

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні.

Закон має захищати тих, хто не може захистити себе сам

Обличчя різних поколінь.

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"