kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Новини > Регіональні новини 

Нові тарифи на «ОГО!»

З 15 грудня 2008 року вводяться супервигідні тарифні плани на послугу «ОГО!» Відтепер більшість користувачів послуги «ОГО!» може вдвічі збільшити швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат. Для цього потрібно лише зайти на Домашню сторінку сайту my.ukrtelecom.ua і замовити відповідний тарифний план.Приклад:
«ОГО! 4+» до 4 Мбіт/с до 1 Мбіт/с надається 1 200 грн/місяць.

Сторінка нових тарифів

WayBe

21 грудня 2008, 22:08

Теги статті:
Інтернет  укртелеком  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 25

Сторінка коментарів: 1
vasoback
22 грудня 2008, 10:38

IP: 92.113.99.xxx
Рейтинг: -2
Та ваще, Укртелеком отстой, беспроводной инет СDMА от Інтертелекома рулит. Все за беспроводным инетом.
WayBe

22 грудня 2008, 11:13

IP: 92.113.95.xxx
Рейтинг: 1
vasoback - умно сказано!
axez

22 грудня 2008, 16:05

IP: 92.112.13.xxx
Рейтинг: 0
VaSOBAK, так шо ж ти, собака, юзаеш ОГО? Отрубайся нахер, відрізай телехвон і став високу антену і лови свій ЦДМА!
vasoback
22 грудня 2008, 18:18

IP: 92.113.70.xxx
Рейтинг: 0
АКСИЗ, якщо б ти жив десь в Костянці чи в Келеберді, ти б сам бим плакав, бігав в би, ставив би високу антену і ловивби ЦДМА. Доречі високої антени не треба покриття суперове.. Для нових абонентів, це вихід так як портів на Укртелекомі немає.. Так шо ненадо. А 1,5 гб при швикості 1200 кб/с за 75 це нормально для мобільного инета. Тим більше в такому селі як Канів..
Да і пораб вже розибратьься з власниками мережі Канет. Як це вони беруть домашній інет і препродують його людям. Це неправильно..
Bling-Bling

22 грудня 2008, 19:12

IP: 92.113.91.xxx
Рейтинг: -1
:)))))
TeslaKaniv
22 грудня 2008, 20:54

IP: 92.113.113.xxx
Рейтинг: -3
васобаке завидно. а если ему завидно все должны отключиться от адсля. шо не ясно?
axez

22 грудня 2008, 21:03

IP: 94.178.58.xxx
Рейтинг: 1
Васо, то спраишвається, набуя тобі в Кислодрищенцях тирнет? Годуй корів, бий свиней, пий самогін, дихай свіжим повітрям. Нахвіга тобі ця всесвітня помийка?
axez

22 грудня 2008, 21:08

IP: 94.178.58.xxx
Рейтинг: -1
а вобще, васо, як тіки я відчую, щомені вигідніше цдма, так одразу і перейду на нього
TeslaKaniv
22 грудня 2008, 21:17

IP: 92.113.113.xxx
Рейтинг: 0
аналогично. сам юзаю гпрс от лайфа для мибильного инета. 100 метров в месяц хватает. и это за 25 грн. а для цдма прийдется купить железяку за 100 баков или более
maks-kv

22 грудня 2008, 21:22

IP: 94.178.56.xxx
Рейтинг: 0
Наскільки я зрозумів, Теслі і Ваубе ДСЛ не потрідний. Добре. Завтра вимикаєм ))))) А то нв Телекомі черга стоїть за "отстойним" інетом. ))))))))))))))
TeslaKaniv
22 грудня 2008, 21:33

IP: 92.113.113.xxx
Рейтинг: -1
не правильно понял :)
ATCTOJ

23 грудня 2008, 00:19

IP: 94.178.251.xxx
Рейтинг: -1
VASOBACK "Та ваще, Укртелеком отстой, беспроводной инет СDMА от Інтертелекома рулит. Все за беспроводным инетом" ... Хм є свої /-. В залежності які можливості і чинники впливають на підключення до Інтернету... Кожен вибирає оптимальний для себе варіант! "дякувати" вже є варіанти!
ATCTOJ

24 грудня 2008, 23:34

IP: 94.178.139.xxx
Рейтинг: 0
тут є хтось в кого сдмі! ато п...ть а толком ні в кого щось дізнатись А саме яку швидкість гарантують???
TeslaKaniv
25 грудня 2008, 09:50

IP: 91.145.202.xxx
Рейтинг: 0
в инете никто ничего гарантировать не может. всегда есть приставка "до".
vasoback
25 грудня 2008, 11:41

IP: 92.113.126.xxx
Рейтинг: -1
Не думав, що мій коментар спричинить таку полеміку.. Але факт залишаєтся фактом, якшо ти маєш стаціонарний телефон на 3 без уплотнітеля. Ти герой, ти матимеш 8 ГБ анлім за смінші гроші. Ето Кул. Але ящо цього немати то ЦДМІ. У Каневі покищо 2 офіційні представники. Один в компютерному магазині, інший мальчік що клеїть обявки. 45 грн 700мб, 75 грн 1500мб. Швидкість по тесту сам його бачив 128 кбс - передача, 1200 кбс - прийом. реальної шидкості покишо не знаю. Модем в форме флешки - 70 уе. Підключення 150 грн. І ще якісь кошти.. Точно все буде відомо завтра, і завтра може зявиться ще один офіціальний представник. Звоніть за ЦДМІ завтра 3-24-94. А провайдером являється Інтертелеком. Зайдіть на сайт там все пишуть.
TeslaKaniv
25 грудня 2008, 18:26

IP: 92.113.116.xxx
Рейтинг: 0
Васо, тебе-то сколько за рекламу заплатили?
kevstar

26 грудня 2008, 08:56

IP: 82.207.28.xxx
Рейтинг: 0
ОГО: 256кб\сек -60грн в місяць
1 Мb\c -100грн в місяць
2 Мb\c -150грн в місяць
3 Мb\c -200грн в місяць
vasoback
26 грудня 2008, 09:43

IP: 92.113.71.xxx
Рейтинг: 0
kevstar мало того шо новости якіто старі и галімие так и читать ещо не вміє...
за 200 грн - 4Мб/с а не 3. я в шоке.. В самій новині є посилання на сторінку Укртелекому з тарифами, навіщо писати.. І взазалі Вова сайт претворичи в якийсь недолугий форум з тупими не Канівськими новинами. Я в шоке. Нада шото рішать.
З инструкциями як циловаться на чат на...
Bling-Bling

26 грудня 2008, 10:37

IP: 92.113.71.xxx
Рейтинг: 0
Укртелекомці, у всих сайти з задержкою відкриваюця?
vasoback
26 грудня 2008, 17:05

IP: 92.113.121.xxx
Рейтинг: 0
Сайт самообслуговування 2 дня висел ваще, щас попустило трохи.. Мона спокойно заходить, токо решить 1 маленьку проблему на вашем компе, точніше в інет браузері.. Почемуто про етот прикол, молчат.. гиии
Bling-Bling

26 грудня 2008, 17:45

IP: 92.113.88.xxx
Рейтинг: -1
шо там?
Bo$$$

26 грудня 2008, 22:39

IP: 82.207.30.xxx
Рейтинг: -2
vasobak ты сука пе*ди хочеш!!!!!!!
Bo$$$

26 грудня 2008, 22:41

IP: 82.207.30.xxx
Рейтинг: -3
мени насрать на канев всраный хуй йому в рыло
vasoback
29 грудня 2008, 16:19

IP: 92.113.113.xxx
Рейтинг: 0
Боссса в бан сразу, що ето за флуд.
І для любителів ОГО. Увага зараз в в Канівському Укртелекомі зявилися нові порти для АДСЛя. Спішіть підключитися. Акційне підключення до швидкісного нету ОГО лише 1 грн. Зараз порти ще є.. Мерщій до телекому!!!
Bo$$$

30 грудня 2008, 14:31

IP: 82.207.35.xxx
Рейтинг: -2
ты чо сука реальнои пе*ди хочеш???

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

sevas_ua
Квартира уже здана.
Здам квартиру на довготривалий термін [1]

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"