Українська дочка російського ФСБ
"Регіони" готові працювати навіть з Тягнибоком: http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/6/6960104/
А хто б сумнівався? - http://www.pravda.com.ua/articles/2012/03/4/6959792/
Всього коментарів: 9 Сторінка коментарів: 1 Volodymyr 6 березня 2012, 09:00IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 0 А чи готова "Свобода" працювати з "Регіонами"?
Готова. Але тільки в тих питаннях, які співвідносяться з українською національною ідеєю.
А як така, вона в "Регіонах" відсутня.
Висновки робіть самі... Михалыч 6 березня 2012, 09:26IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 Поживём, увидим! slavikf 6 березня 2012, 19:31IP: 130.180.215.xxx Рейтинг: 1 Volodymyr, Ви маєте на увазі ідею нації?
Олекса 6 березня 2012, 19:37IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 1 Ідея нації -
slavikf 6 березня 2012, 19:48IP: 130.180.215.xxx Рейтинг: 1 Oleksa, ну-ну
ну-ну
Михалыч 6 березня 2012, 21:13IP: 176.67.10.xxx Рейтинг: 0 НУ и НУ! turoc 6 березня 2012, 23:12IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: 1 Volodymyr 6 березня 2012, 09:00
«А чи готова "Свобода" працювати з "Регіонами"? Готова»
Ото і я про те ж. Ба більше-співпрацює від початків, бо незважаючи на те, що контори мають різне походження, в них один луб'янський «смотрящий».
Volodymyr 6 березня 2012, 23:31IP: 176.67.8.xxx Рейтинг: -1 Турок - він і в Африці турок. А "Свобода" в Україні - єдина партія на ідейній (націоналістичній) основі (не враховуючи маразматичних комуноінтернаціоналістів)!
Єдина, яка змете всіх до єдиного луб"янівських "смотрящих" разом з усією антиукраїнською нечистю, яка заважатиме будувати Україну для українців - всіх тих, хто живе в Україні і хоче бачити Україну могутньою і щасливою державою, в якій щасливо себе почуватимуть й турки, якщо підтримають прагнення "Свободи".
справл! turoc 7 березня 2012, 15:24IP: 176.67.11.xxx Рейтинг: 0 Хлопці, киньте гарцювать на гаслах та роззуйте очі.
Кремль любить скоморохів-жириновські, вітренки, сімонєнки, козаки.
Не тільки туркам-африканським слонам вже видно, що на наступних виборах тягнивбоки - козирна карта пост совкової клептократії.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
У Каневі стартує група психологічної підтримки для родин зниклих безвісти військових Любо, братці, любо... Удень ворог завдав ракетного удару по Золотоніщині Російську ракету знищили на Черкащині ЯК НАШІ ХЛОПЦІ СТАЮТЬ ВОЇНАМИ. Історія бійця ІІІ ОШБР Данила Ніколаєва Україна та світ попереду 2026 Канів отримав сім зарядних станцій із Фірзена Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою Кожен знає свою роль. 1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.
Популярні за тиждень: Любо, братці, любо... [0] У Каневі стартує група психологічної підтримки для родин зниклих безвісти військових [0] Про що зараз спілкуються:
Цімо Sіла Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]Цімо Sіла Ромаріо вражає
Серий пред'являє
До мурашокБанда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]Анті-гоблін
Запитів — нуль: митниця підтвердила, що ніхто не розслідує походження $4 млн у справі Міндіча.
"Відповідно до бази даних системи електронного документообігу запити від НАБУ, САП, Націонал.. [весь] Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь] Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]Цімо Sіла Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]SKI WayBe, хто зна, може, це найкраще фото.
Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]WayBe побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б 21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]WayBe Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]святослав Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN
Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь] ά padre Полтава pro [1]WayBe ну нарештіУ Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото